Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Laupäev

No nii. Ikka veel ei lähe kaalu peale. Kohe kardan selliseid asju … 

Hommikuse tunde järgi küll peaks ikka paar grammi olema läinud kuhugi. Homme, homme hommikul kohe kaalun end, vist. Loodetavasti keegi kooki ega pirukat ei tee. Polegi kedagi, kes teeks. Tütred kodunt ära ja pojad vahivad aga arvutis, kui isa neid ei sunni endaga õue tööle. ja mul ometi on ju täiskasvanud lapsed. Mis see siis ometi on?

Nojah, eks nad ikka ole omad lapsed ju. laugh

Söök.

Hommikul võileib juustu-majoneesi kattega. Majoneesi jätsin ära, sest asendasin riivjuustu sujuvalt sulatatud juustuga. Lõunasöögiks saab olema värskekapsahautis – minu tõlgenduses hapukapsasupp. Kui eelmisel nädalal oli tükk jubimist, et asendusi leida, siis seekord läks ikka kiirelt. Olid olemas kõik kruubid ja kapsad ja liha. Koguse üle tuleb muidugi natuke pead vaevata, küllap selleks saab olema mingi 250 grammi jälle. Ooteks ootab mind juba topsik profeel kohupiimaga. Hiliseks söögiks on avokaado-munavõileib. Siin asendasin selle avokaado hapukoorega, 10%-lisega. Mul saab siis olema muna, kodujuust, hapukoor ja viil seemneleiba. Lisaks veel mingi tee. Pole küll väga hea mõte hilja vedelikku tarbida, siis peab öösel WC-d külastama, aga kuidas siis kuivalt saab süüa?

See öine WC käik lõpeb mõnikord nii, et uni kaob. Viimasel ajal olen selle küljelt-küljele keerlemise asemel pannud väikese lambi põlema ja siis loen raamatut. Mis ma neist lammastest ikka loen, raamat on parem. Praegu on käsil "Vareselõks", kus tegutseb politsei-uurija Vera Stanhope. Ei ole just kõige kiirema arenguga raamat, kuid pooleli ka ei jäta! Nüüd, kus juba pool raamatut läbi, hakkab justkui pisut tempo tõusma. Nii on. Eesti televisioonis on olnud seriaal, kus seesama Vera askeldab.

Homne plaan sai ka paika pandud. Hommikuks soe einevõileib, lõunaks juurvilja-kanapada kartuliga – minu variant. Õige oleks olnud kasutada musta riisi. Õhtusöögiks galett muna ja singiga. Mul asendub galett sujuvalt kaerasüdamega, muu jääb samaks. Hiliseks söögiks plaanin rabarberi-õunakisselli kohupiimaga. Seal siis rabarber jääb välja mõjuvatel põhjustel – mul ei ole – kuid ülejäänud asjad lähevad kõik käiku.

Ülehomseks pean midagi heeringaga välja mõtlema, sest pakk ootab külmikus. Ja natuke soolalõhet on ka veel alles, meeskodanikud ju ei söö kala – on ikka lambapead. Pidin oma pooliku paki kõvasti karpi ja kilekotti pistma – muidu rikub kõik vorstid oma lõhnaga ära. Aga siis homme – ma kaalun end ja tahaks näha muutusi. Isegi 100 grammi oleks abiks..

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod