Külm

Olen märganud, et peale kaalu vähenemist on mul tihti külm. Ütleb ju vanasõnagi, et ega s…t ei soojenda, kui pekki pole. Nii ma siis panen ikka kaks kampsunit selga, soojad püksid ja sokid lisaks. Praegu on mul hea meel, et mu vahepeal väikesed riided kapis kenasti alles on – nüüd mõnus neid võtta. Selline kaal nagu mul praegu on, oli viimati aastal 2012, kevadel. Viie aastaga kogusin juurde umbes 7 kilo. 82 oli ju jaanuaris, kui ma esimest korda liitusin Fitlapiga. 

Homme on kaalumispäev ja tõde tuleb päevavalgele. Hoolimata sellest, et mul sagedasti külm on, olen siiski rõõmus oma kõhnema olemise üle.

Tore on natuke riideid osta, uusi sealjuures. Tellisin endale uued teksad, kitsasäärelised. Esmakordselt on mul vist julgust selliseid jalga ajada. Ega ma veel täpselt ei tea, kas ikka on…. see selgub siis, kui paki kätte saan.  Seelikud on küll lühemaks muutunud.

 devil

Niisiis söömisest. Hommikul röstitud leib heeringaga. Lubatud kogusest sain kaks leiba teha. Kõrvale kohv ja mõned tomatid. Lõunasöögiks makaronid juustuga. Peenemalt öeldes pasta juustuga. 

Õhtusöögiks kalasupp, hiliseks söögiks saab taas kama, seekord petist, lisandiks metsmaasikad. Teistele tegin tatrasalatit, kotlette ja õunamorssi. Eks need kõik oleks ka mulle sobinud, kuid see neetud supp ootas söömist. Noh, aga nüüd on see otsas. Tehtud!!

Mida siis homseks plaanida? Hommikul kas heeringas, kodujuust või siis niisama juust. Või peaks putru keetma?  Praegu veel ei teagi. Suitsukanakintsudest saaks vähese majoneesiga mõnusa leivakatte, need on ju ka veel külmikus ootamas. 

Tahaks lastele midagi head küpsetada, fitlapis on päris mitu mõnusana tunduvat koogiretsepti. Vanem poeg läheb nädalaks Soome komandeeringusse,  sel puhul justkui peakski head sööki tegema. 

             Ma ise, justkui ei tahagi enam magusat väga. Mäletan möödunud aegu, kus sajagrammine tahvel Kalevi valget mustlkatäidisega shokolaadi oli päevas naljaasi ära süüa. Praegu olen märganud, et magusa söömisest hakkab halb. Oma uue katse Fitlapi seltsis teengi just seetõttu, et tahan oma tervislikku seisundit parandada.

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod