Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Kolmapäevased mõtted

Hommikuks praetud muna ja rukkipala, kaks kohvi.

Lõunaks tuleb kodujuust murakamoosiga.

Õhtuks boršisupp.

Hiline söök pomelo.

Selline on plaan, mis peab täna teoks saama. Vähemalt kaks esimest sööki on kindlalt paigas. Supiplaan peaks vist ka paika pidama. Kavatsen osta poest kaks purki lihata borsi ja siis kodus asju juurde panna, natuke. Ehk siis tuunin natuke poesuppi. Pomelo on ka ostetud. Eilse hilise toidu asendasin ka pomeloga. Ei saaks öelda, et nii lõputult maitsev oleks olnud, pomelo on minu jaoks suhteliselt maitsetu, või siis vähemalt see eksemplar oli selline. Tänane söök tuleb pomelo vaid sellepärast, et eile sai uus eksemplar ostetud ja mingil moel tuleb see ära kasutada.

Täna teeb suur tütar ilmselt piparkoogitaigna valmis, seni kui ülejäänud kõik tööl on. Muud asjad on juba ammu varutud, eile ostsin juurde vaid jahukoti. Tütrel on just hea üksinda askeldada ja plaane pidada. See on esimene kord üle paljude aastate, kui ma ise ei tee tainast. Mul on olnud siiani mitmeid aastatid kasutada selline retsept, millest saab kokku 5 kilo tainastsmiley

Jätkub tükiks ajaks.

Mõned päevad tagasi kirjutasin siin, kuidas libedaga kukkusin ning tekkis hiiglaslik verevalum põlve juurde. Täna hommikul olen juba kahtleval seisukohal, see vist polegi tavaline sinikas vaid hoopis mingi veresoon on lõhkenud naha all. Miks ma nii arvan? Aga sellepärast, et hommikul sukki jalga ajades leidsin veel ühe verevalumi ja nüüd ma küll kuhugi kukkunud pole….. kole lugu!

Pean nüüd perearsti külastama. Veenilaiendid on mul muidugi juba ammu, perekondlik eelsoodumud, kahjuks. Eelmisel korral, kui arsti poole pöördusin – umbes 4 aastat tagasi – öeldi, et kandke tugisukke, operatsiooniks pole põhjust. Oligi kõik. Olen neid neetud sukki kasutanud ka, talvel põhiliselt, aga praegune asjade käik ei rõõmusta mind mitte üks raas. Äkki ei lubatagi enam rahvatantsuga tegeleda? Samas, liikuma ju peab, mingil moel.

Perearst on mul ka selline, et enamasti vahib arvitisse ja toksib oma numbreid sinna, räägib kuidagi väga tõredalt. Ega ma tahagi temaga muidugi mingeid koduseid asju arutada, abi olen siiani saanud küll, kui olen seal käinud.

Tunnen praegugi, et jalad, eriti vasak jalg, pakitseb. Mingi kahtlane tunne on. Arsti juurde saan alles reedel, enne pole vaba aega.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod