Katse 7

Miks katse 7? Aga sellepärast, et uut kasutusaega ei raatsinud osta, veel ja olekski blogipidamine isikliku laiskuse tõttu pooleli jäänud. Aga siis naeratas õnn, abikaasa tellis mingi paki Omniva pakiautomaati ja kuna e-aadress netipoes on minu oma, tuligi mulle pakkumine. Olen üliväga õnnelik, suutsin siia registreeruda ja saingi kaks lisanädalat!! Nüüd vaja vaid usin olla ja kribada aeg-ajalt.

Kirjutamine tegelikult distsiplineerib, sest lugejaid leidub ja kes ikka tahaks oma raha eest läbikukkuja olla. Onju??

wink

Täna hommikul seemneleib singiga. Üks leib ja üks singiviil. Lõuna ajal käisin taas koolisööklas. Juba kolmas kord. Varasematel aastatel ei ole käinud. Ega iga päev ei lähe ka, sest mõni söök ei lähe ikka kohe üldse. Kuid täna pakuti meile kalasuppi, pisikeste paprikatükkide ja sulajuustuga. Ise tõstsin oma kaussi, arvan mahuliselt umbes 300ml, kaks kulbitäit. Leiba ei võtnud kõrvale ja hapukoort ka ei võtnud.

Kahjuks magustoidust ei suutnud päriselt loobuda. Vahukoor, paar lusikatäit. Ette oli nähtud lastele kas küpsisepuru või moos, aga kumbagi neist ei võtnud. Tegelikult on selline sõõmine mõnes mõttes kasulik, sest kõht saab täis ja pidevalt ei keerle mõtted söömise ümber.. 

Ainult piiri tuleb pidada. Täna halb ei hakanud, järelikult sõin mõistlikult. Peavalu vaid vaevab..

Õhtusöögiks kanasült ubadega.  Hiline söök oli keefir marjade ja nisukliidega.

Täna ka trenn, ikka see va tantsutrenn. Võin kenasti päevikusse kirjutada – toitusin vastavalt plaanile. Tegin trenni. 

Homme hommikul söön putru, mul on hirsipuder plaanis, natukese piimaga.  Homme lõunal igal juhul  sööma ei lähe, vist. Neil on seal plov menüüs, või lähen siiski, peab vaatama,  kas siin leidub mõni retsept, mis sisaldab riisi ja liha.  Õhtuks tuleb nüüd küll kodujuust, sest juba ammu – ammu pole seda söönud. Arvatavasti ostan selle hapukoorega variandi. Süüa saab küll koguseliselt vähem,  kuid  maitse  on parem.      See loeb ka. 

Uut talvejopet polegi vaja osta. Hea,  et oma eelmist ei visanud ära, kui  ta veidi  kitsaks jäi,  nüüd mahub jälle…..

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod