Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Ikkagi edeneb

No nii, olen nüüd proovinud asjale uut käiku sisse lükata ja see toimib tõesti. 

Tänahommikune kaal oli ikka väga hea, minu jaoks. 76,4 kilokest. Pole just teab mis kena number, aga 8 aastat tagasi kaalusin 116 kilo, siis mingi aastaga nägin korraks numbrit 70 ja lasin end käest. Ma arvan, et 7 kilo 8 aastaga pole väga hull ja nüüd ma ju jälle proovin. Esialgu panin kirja 70 kilo oma plaanidesse, mis pidi olema käes novembriks. Näis. 

Ega ma seda 76-t ka pole ammu näinud. 

Seega siis loen aga oma kaloreid TAI-s ja retseptid leian Fitlapist. Kalorite lugemine pole küll väga oluline, aga mulle meeldivad numbrid, graafikut on ka tore vaadata. 

Olen siis leidnud enda jaoks hommikueineks võileivad, ilma võita muidugi. Eile oli mul kodujuust tomatilisandiga. Seda oli küll liiga palju. Lõunaks taas võiku singi ja juustuga. Õhtuks riis ja oad ja mais tibakese 3%- lise lahja majoneesiga. Kõik klappis. Täna hommikuks juustuleib. Mul seda lahjat juustu polnud seega tegin juustuportsu pooleks. Lõunaks söön lihapalle ja salatit, õhtuks on hakklihasupp. Leiba ma enam supi kõrvale ei söö, piisab kartulistki.

Oleksin imeõnnelik, kui järgmisel nädalal näeksin numbrit 75. Abikaasa ka vaikselt sööb mu tehtud asju ja ka tema kaal väheneb pisut. Kui minul on vaja alla saada kuni 10 kilo, siis temal umbes 30.

Külmkapis on juba liiga palju toitu. Ostuharjumused ei muutu nii kergelt, kui oleks vaja. Kuidas ikka nii vähe nüüd neid leivatooteid kulub? Kas tõesti mina oma võileivaharjumuse ja iga toidu kõrvale leiva söömisega olingi suurim kugistaja? Ei või olla!

Trenniga eraldi siiski veel ei tegele. Hetkel on õues nii palju tegemist. Trenni pole kirja pannud, sest mulle piisab hilisõhtuseks snäkiks ka palju väiksem toidukogus. Eile õhtul näiteks oligi nii, et pärast õhtusöögi söömist hakkas hetkeks nii halb ja süda kloppis, et mõtlesin juba – kas pean kiirabi kutsuma. Õnneks möödus see mõne minutiga, Siiski tekkis peas mõte, et peaks perearstiga ühendust võtma. Kes teab, mis ja kuidas. Maohaavad? Vererõhust ka hetkel pole õrna aimugi. 

Ainus asi, millega õige pisut eksin, on paar õuna päevas. Üks enne lõunat ja teine peale lõunasööki. Kindlasti saaksin need ka oma söökide sisse mahutada, puuviljad on ju lubatud. Igal pool, kus võimalik olen ka vahetanud, kuid kui ikka ei sobi, olen siiski söönud. Teine toiduaine, mida proovin igale poole toppida on metsmaasikas. Sai korjatud sel aastal ikka megakogus ja on vaja ära süüa.

Lähen jälle retseptidesse uurima. Hakkas silma, et paljud teevad siin põnavaid suvikõrvitsakooke, peaks proovima.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod