Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Eksinud

Olen eksinud, põhjalikult, oma kavas. Plaan hea, kuid välja tuli nagu alati.

Eile ma muidugi seda herne-singihautist ei leidnud, kuidas saakski Grossi poest Coopi kaupa leida?  Haarasin karbi  kodujuustu murakamoosiga kaasa. Õhtusöögiks oli nüüd külla kartlisalat, aga keegi (abikaasa) oli heast südamest poes käinud ja ostnud poesalatit. Eks ikka seepärast, et kui vanainimene töölt jõuab õhtul, oleks juba söök valmis.

Vanainimene = mina

Polnud mul enam põhjust mingit salatit teha. Poesalatiga  on mul küll kurvad kogemused, sest  enamasti selle maitse on selline, et  jälle hakkab sees kõik  keerlema – pöörlema. Ma ikka võtsin natuke. Midagi ei juhtunud, kuid kuna kauss oli imepisike, täpsemalt  väike kohvitass, siis võtsin teise tassitäie veel. Nojah, mis oskan ma öelda,  hakkas paha jälle. Millal ma kord targaks saan?

No ja kuna päev nagunii raisus, siis üks laps oli poest toonud lehttaigna pirukaid, kihutasin neid ka kaks tükki keresse.  Tehtud. Kaalu vaatan kuni teisipäevani eemalt … 

Ega tänane päev ka targem pole olnud. Tõsi, esimene tund peale ärkamist oli jälle hästi.  Üks peedi-porgandi-misiganes pehmik,  seafileesink ja kohv. Siis hakkasin pannkooke küpsetama perele, ise ka proovisin, ühe,  osa tainast jäi järele, sest enne oli vaja tööle minna. Sellest teen piruka, kui koju saan.  Selle kõrvitsaseemnelise. Kuid siin, töö juures pakuti kohvi kõrvale täna küpsiseid. Krõbedaid kaeraküpsise, Doomino küpsiseid, siis veel Bitteri šokolaadi, Kalevi pralineekomme.  Igast ühest sõin ühe… Olen süüdi.

Enne esmaspäeva pole lootustki paremaks saada. Olgu,  ei hakka siin hädaldama rohkem. 

Aga vähemalt pisut olen oma garderoobi uuendanud.  Julgesin oma liibuvad teksad ikka jalga ajada.  Kasutan küll trimmivat pesu, sest kõht megaripakil ja ilma selle pesuta ripuks üle ääre.  See häda tabab kindlasti paljusid kaalulangetajaid. Lisaks eriti neid,  nagu mina,  kel palju lapsi ja palju ülekaalu olnud,  ka neid, kes pole enam esimeses nooruses. Võib olla, et eksin, kuid minu kohta käib see jutt täpselt.  

Lühidalt – täna võtan vabalt ja nii ongi.

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod