140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Edeneb


No nüüd küll enam-vähem plaanid peetud. On prinditud homse päeva kava ja ilusasti kotis kaasas, et ei ununeks midagi ära. Trenn plaanis.

Tänane esialgu korras. Hommikuks pehmik munaga just nii nagu kirjas. Lõunaks läätsepada poest. Söödud. Seekord ei olnud nii tugevalt maitsestatud, kui eelmised korrad on olnud. Võib-olla oli teine kokatädi tööl, see kes soola riputab. Edasi kavas heeringas kodujuustu ja kartuliga. Hilne näks ikka taas keefir kamaga. Homseks valisin küll keefirismuuti marjadega, metsmaasikatega täpsemalt. Vahelduse mõttes.

Trenni ma siiski eile tegin, esiteks rahvatants umbes 1,5 tundi ja siis koju jõudes ühe soojaga veel oma hüpped ja kõverdused lisaks. Läks kuidagi lihtsalt nii, et hoog oli sees.

Ma ei ole küll söögiplaani eriti muudatusi teinud, selles mõttes, et trenni tehes pole oma õhtusöögi kogust muutnud. Oleks küll lubatud, kuid ma koostan oma toitumiskava ju päev ette ja igaks juhuks jätan trenni planeerimata. Ega ma ju mingi hirmvapper trenni tegija ka pole. Kui ilmad muutuksid soojemaks ja kevad tuleks, asendaksin kõik oma trennid vist jalgrattasõiduga. See on küll üks selline asi, mida saab teha alati ja mis mulle meeldib. Õnneks on siiakanti rajatud jalgrattateid piisavalt. Eelmisel aastal oli näha, kui aktiivsed inimesed siiski on. Iga kord, kui mina jalgratta sadulas sõtkusin pedaale, tuli mulle vastu ja möödus ka minust ikka päris arvestatav hulk inimesi. 

Enesetunne muutub järjest paremaks. Kuidagi kergem ja helgem tunne on tekkinud, millest järeldan – kere on läinud kergemaks. Noh kaal näitab ju ka tegelikult, et mõned kilod on vähenenud. Tegelikult, kui ma praegu kaaluda hästi ei saa, siis mõõta ju ometi saan. Sentimeetripael tasku ja enne magamaminekut saaks üle end küll mõõta. Kaalumisega ootan lihtsalt sobivat momenti. Eks see ühel ilusal päeval ikka saabub.

Olen perekonda ka tasapisi oma sööke sööma harjutanud. Ilma liigse kisa ja kärata. Hommikul algselt enda jaoks plaanitud munarooga sai tehtud kogu kohalolnud perele – neid on endiselt 6. Järgmisel nädalal lisandub veel kaks inimest, tütar tuleb koos oma peikaga mõneks päevaks külla. No proovi siis olla korralik. Tütar on mul õppinud pagariks ja talle hullult meeldib küpsetada. Peaks sujuvalt mulle sobivaid asju koju viima, millest saaks näiteks midagi soolast küpsetada..

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Manja
28696 lugemist / 1 fänn
Minust

Ümmargune pensionär

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Üllatusega leidsin, et siin on väga palju häid, huvitavaid, lihtsaid ja taskukohaseid retsepte. Pole vaja muud, kui klõpsata kuupäeval ja sulle avaneb sobiv päevamenüü, vähe sellest - päevamenüü saab ka ise kokku panna. Suurepärane!!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom