137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Proovin siis uuesti


Jah, olen taas tee siia tagasi leidnud. Fitlap on pidevalt mõtteis mõlkunud, kuid kiire kevadperiood ja pärast seda suveperiood, kus soovisin lihtsalt puhata, ei mõjunud üldse hästi. Oli mõtteid kava jälgida, kuid siis tuli ka pidevalt vabandusi pähe a la stiilis: "Ah, see nädal pole üldse mõtet teha, ma lähen sinna kohta ju…". Isegi kui ma korra tõesti hakkasin jälle kava jälgimisega pihta, oli vaja maale minna, mis ühtlasi tähendas seda, et söögitegemise tingimused on väga kehvad ja sellest ei tulnud jälle midagi välja.

Igatahes nüüd eilsest olen uuesti end käsile võtnud, sest üle pika aja kaalule minnes vaatas mulle otsa 85 kg – see on üsna šokeeriv, sest see on vist sama palju kui ma rasedana olin. Jah, täpselt nii ebareaalne see kaalunumber nüüd on ja ei jää midagi muud üle, kui sellele ausalt otsa vaadata ja midagi ette võtta.

Kõige jubedam on see, et ma sain aru küll, et ma söön mõningaid asju, mis pole tervislikud, kuid ma ei saa peeglisse vaadates aru, et ma nii palju võiks kaaluda ning mu kehamassiindeks läheb peaaegu kategooriasse "rasvunud".

Okei, sain need negatiivsed emotsioonid, mis mul endale ette heita on, välja kirjutatud. Arvan, et nüüd peaks edasi liikuma pigem positiivsel noodil ning selle selja taha jätma. Üritan edaspidi mõelda sellele, et ma suudan kaalu langetada – tulgu see siis nii aeglaselt kui see tuleb, kuid see siiski on võimalik!

See pidevalt arvudele mõtlemine on üsna stressi tekitav ehk siis teen enda kaalumised ja mõõtmised vaid korra nädalas ehk siis esmaspäevad on kaalumiseks.

Kuna ka menüü kokku panemine on üsna aega nõudev tegevus, siis üritan nüüd leida mingid retseptid, mis oleksid lihtsad teha ning üritan mõelda, et mul oleks kodus vajalikud asjad, millest kiirelt mingi söök kokku keerata, kui peaks juhuma, et mul on vaja kuhugi kodust ära minna.

Võrreldes eelmise korra üritamisega üritan seekord tegeleda ka trenniga. Kerget kõhulihaste trenni teen iga päev ning üritan ka jooksmisega alustada (seda küll väga mõõdukalt, et end mitte liiga ära kurnata kõige uuega). Endiselt üritan ka enda igapäevased 8000 sammu täis teha. Loodan, et saan järgmine kuu igapäevased sammud viia 9000 sammuni.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Woolf
6475 lugemist / 1 fänn
Minust

Soov raseduskilodest vabaneda ehk siis 85 kg pealt 70-le

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Üldiselt üsna maitsvad retseptid igale maitsele, kuid samas võimalus ise koostisosasid vahetada. Ostumenüü ehk siis üks nupuvajutus ja poenimekiri on olemas! Toitumis- ja treeningnõuanded ühes kohas. Koostöö firmadega ehk siis võimalus ka poest haarata kavaga sobivat valmistoitu.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva