Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Proovin siis uuesti

Jah, olen taas tee siia tagasi leidnud. Fitlap on pidevalt mõtteis mõlkunud, kuid kiire kevadperiood ja pärast seda suveperiood, kus soovisin lihtsalt puhata, ei mõjunud üldse hästi. Oli mõtteid kava jälgida, kuid siis tuli ka pidevalt vabandusi pähe a la stiilis: "Ah, see nädal pole üldse mõtet teha, ma lähen sinna kohta ju…". Isegi kui ma korra tõesti hakkasin jälle kava jälgimisega pihta, oli vaja maale minna, mis ühtlasi tähendas seda, et söögitegemise tingimused on väga kehvad ja sellest ei tulnud jälle midagi välja.

Igatahes nüüd eilsest olen uuesti end käsile võtnud, sest üle pika aja kaalule minnes vaatas mulle otsa 85 kg – see on üsna šokeeriv, sest see on vist sama palju kui ma rasedana olin. Jah, täpselt nii ebareaalne see kaalunumber nüüd on ja ei jää midagi muud üle, kui sellele ausalt otsa vaadata ja midagi ette võtta.

Kõige jubedam on see, et ma sain aru küll, et ma söön mõningaid asju, mis pole tervislikud, kuid ma ei saa peeglisse vaadates aru, et ma nii palju võiks kaaluda ning mu kehamassiindeks läheb peaaegu kategooriasse "rasvunud".

Okei, sain need negatiivsed emotsioonid, mis mul endale ette heita on, välja kirjutatud. Arvan, et nüüd peaks edasi liikuma pigem positiivsel noodil ning selle selja taha jätma. Üritan edaspidi mõelda sellele, et ma suudan kaalu langetada – tulgu see siis nii aeglaselt kui see tuleb, kuid see siiski on võimalik!

See pidevalt arvudele mõtlemine on üsna stressi tekitav ehk siis teen enda kaalumised ja mõõtmised vaid korra nädalas ehk siis esmaspäevad on kaalumiseks.

Kuna ka menüü kokku panemine on üsna aega nõudev tegevus, siis üritan nüüd leida mingid retseptid, mis oleksid lihtsad teha ning üritan mõelda, et mul oleks kodus vajalikud asjad, millest kiirelt mingi söök kokku keerata, kui peaks juhuma, et mul on vaja kuhugi kodust ära minna.

Võrreldes eelmise korra üritamisega üritan seekord tegeleda ka trenniga. Kerget kõhulihaste trenni teen iga päev ning üritan ka jooksmisega alustada (seda küll väga mõõdukalt, et end mitte liiga ära kurnata kõige uuega). Endiselt üritan ka enda igapäevased 8000 sammu täis teha. Loodan, et saan järgmine kuu igapäevased sammud viia 9000 sammuni.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse