137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Esimene nädal läbi (jälle)


Lubasin küll nädal tagasi, et ei käi iga päev kaalul, kuid tegelikult piilusin aeg-ajalt küll, et kuidas asjad edenevad. Oli pendeldamist, kuid hetkel on 85 kg saanud 83,4 kg. Jee – väga hea start, see hoiab motivatsiooni üleval küll. Kui ma aasta algul alustasin, siis oli esimesed paar nädalad üsna seisak ja motivatsioon langes iga kaalumisega. Kõhuümbermõõt on kahjuks ainult ühe sentimeetri võrra vähenenud, kuid vähemalt ei ole juurde tulnud!

Olen väga uhke enda üle, sest eelmisel nädalal käisin 2 korda jooksmas, 2 korda ujumas, tegin 5 korda kõhulihastele harjutusi ning korra ühe Fitlapi treeningkava. Peab tunnistama, et nende kõhulihaste harjutuste kõrval tundus see Fitlapi treeningkava eriti kerge. Ainuke asi, mida ma algul ära ei registreerinud, oli see, et seal olid sees ka kättekõverdused, mis millegi tõttu on minu jaoks alati väga-väga rasked olnud (ja muidugi olid ka seekord), mu terve ülakeha väriseb neid tehes. Kõik olid ajalises mõttes üsna lühikesed liigutamised, kuid ma arvan, et see on hea algus ning ei tasu end kohe ka pooleks rebida.

Kavast mööda vaatamisi oli kahe söögikorra ajal (no ei saa ju kohvikute päevale "ei" öelda), kuid ma ei lasknud end neist eksimustest morjendada ning läksin lihtsalt järgmise toidukorra ajal kavaga kenasti edasi.

See nädal toob nüüd hea väljakutse – ma kavatsen matkale minna. Positiivne on muidugi see, et liigutamist saab palju, kuid kahjuks ma arvan, et 100% kavas püsida ei õnnestu. Kaheks ööpäevaks söögi kaasa tassimine vist ei mängi hästi välja – kahtlen kuidas asjad säilivad ning kuidas ma jõuan seda kõike kaasas tassida… Siiski annan enda parima, et võimalikult palju söögikordi läheks kavva. Esimese päeva toidud ehk saab kaasa teha ning järgmiseks päevaks saab vaadata mingit puuvilja ja pähkleid, kuid ega terve päeva vist nendest ära ei ela. Lisaks on ka võimalus, et tee peale jääb mõni kohalik mõnus söögikoht ning ega ma siis sealse toidu proovimisest ära ei ütle.

Igatahes on uue nädala eesmärgiks rohkem liikuda ja trenni teha.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Woolf
6500 lugemist / 1 fänn
Minust

Soov raseduskilodest vabaneda ehk siis 85 kg pealt 70-le

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Üldiselt üsna maitsvad retseptid igale maitsele, kuid samas võimalus ise koostisosasid vahetada. Ostumenüü ehk siis üks nupuvajutus ja poenimekiri on olemas! Toitumis- ja treeningnõuanded ühes kohas. Koostöö firmadega ehk siis võimalus ka poest haarata kavaga sobivat valmistoitu.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom