141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

9 päeva


Üheksa päeva tehtud ja kõhuümbermõõt on ikka sama. Kaalu mul õnneks kodus ei ole, seega sellega end ärritada ei saa – aga eks homme vaatan selle ka üle. Kaks nädalat pidi ootama ja kui siis ka pole midagi juhtunud, siis saab asja üle vaadata. Seega annan veel natukene armuaega.

On hea, et sain programmiga harjuda just praegu, sest nüüd hakkab semester uuesti pihta seega vaja koolis käia ja palju muud teha. Ma loodan, et oskan nüüd asju paremini arvestada, et kiiretel hetkedel ei haaraks mingi kiire söögi järele. Lisaks muidugi on palju õhtuseid üritusi, kus alati on midagi ahvatlevat laual seega mõtlengi siin, et kas peaks igaks elu juhtumiks midagi endal kaasas kandma. Polegi tegelikult uurinud, kas näiteks hilisõhtuse söögi all on mingeid sellised snäkke. Oskab keegi ehk midagi sellist soovitada, mida oleks kerge kaasa võtta või poest osta?

Igatahes teen uuest nädalast proovi selle koduse algtaseme treeningkavaga. Pigem oleksin vist selle algaja jooksukava valinud, aga hetkel on nii külm, et mind küll keegi veel jooksma ei suuda ajada, jalutamine on maksimaalne. Algtaseme kava on hästi jaotatud ka, kolmapäev on mul väga pikk päev ning just sellel õhtul trenni tegemist pole. Aga jah, seda lihasvalu ma küll üldse ei oota. Trenni tegemises pole ma kunagi väga püsiv olnud ja rühmatreeningutes olen üldse vaid korra või kaks käinud. Ainuke treen, mis mulle tõsiselt meeldib on sulgpall ja see ei tundu üldse trenni moodi, see raskuse faktor kaob kuhugi kaugele ära. Kuid see algtaseme treeningkava on ju kokku nädalas vaid natukene üle tunni aja – ma arvan, et ma ikkagi suudan sellega hakkama saada.

Üks asi, mis mind siin häirima on hakanud – kuskilt ei saa näha enda söömise ajalugu. Toitumispäeviku all võiks kuupäevale vajutades olla näha vähemalt retseptide nimed, mida sel päeval tarbiti. Retsepte on nii palju ja hea oleks mõne kohta märkmeid teha, kuid järgmisel päeval pole enam näha, mida eile tarbitud sai.

Seega ongi minu pea hetkel tühi ja ei tule praegu meelde ühtegi retsepti, millele hinnangut anda. Vaaritasn täna suure poti kõrvitsa-kookosesuppi ingveriga, mida vist pean järgnevad 3-4 päeva sööma.

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Woolf
7198 lugemist / 1 fänn
Minust

Soov raseduskilodest vabaneda ehk siis 85 kg pealt 70-le

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Üldiselt üsna maitsvad retseptid igale maitsele, kuid samas võimalus ise koostisosasid vahetada. Ostumenüü ehk siis üks nupuvajutus ja poenimekiri on olemas! Toitumis- ja treeningnõuanded ühes kohas. Koostöö firmadega ehk siis võimalus ka poest haarata kavaga sobivat valmistoitu.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom