140798 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

6. päev


Olen rõõmuga nüüd palju poes käinud, toiduaineid varunud ja hoolsalt järge pidanud. Loen ikka neid edulugusi ja tobedalt rõõmustan juba ette ära, et küll ma nüüd varsti olen oma kõhuvoldist prii. Aga täna läksin kaalu peale ja tulin ka väga kiirelt ära, sest nägin, et kaal on hoopis tõusnud. Mõõtsin nüüd kõhuümbermõõtu – see on ka 3 cm suurem. Ma pole kunagi väga maniakaalselt jälginud sentimeetreid, kaale ja gramme, aga hetkel nüüd seda tehes on kurb küll, et asjad hoopis halvemuse poole lähevad.

Olen retsepte jälginud väga täpselt, ainukeseks asjaks ehk on see, et kuna toidukogused on üsna suured, siis sinna veel lisaks vabavara ära mahutamine on keeruline (aga kuskil 150-200g päevas olen seda ka suutnud tarbida).

Ma pole kunagi väga hea vee tarbija olnud, pole väga janu olnud. Kuid nüüd olen end sundinud ja tundub, et juues kasvab janu. Olen viimastel päevadel märganud, et tihti on huuled või kurk kuivad. Ma usun, et vee joomise harjutamine on küll üks hea asi ning see tõenäoliselt peaks ka hästi väsimuse vastu aitama.

Retseptidest ka natukene:

Inglise hommikusöök on väga mõnus ning täna sõin teist päeva järjest seda – väga lihtne ja kiire valmistada.

Lõunaks tegin peedisalatit forelliga, kus asendasin forelli suitsusingiga – oli muidu väga hea toit, kuid hapukoort on retseptis nii vähe, et selle oleks pigem võinud siis isegi välja jätta.

Mingi päev tegin banaanipannkooke riisijahuga (riisijahu vahetasin maisijahu vastu) ja oi, see oli küll esimene ebameeldiv üllatus. Ma ei tea, kas asi oli selles, et ma maisijahu kasutasin, aga pannkoogid olid väga kuivad ja igavad niimoodi süüa, et midagi peal pole.

Tuunikalaga asjad on minu jaoks muidugi täiega hitt! Seni olen proovinud omletti tuunikalaga ja tuunikala-avokaadosalat riisigaletil – ei suudagi otsustada, kumb parem oli.

Samuti oli väga hea kerge õhtune vahepala pähklivõi-banaani smuuti.

Kuna lähen homme sõpradele külla, siis plaanisin õhtuks esimese patukorra, aga tänaste uudiste valguses see ei tundu endam üldse nii ahvatlev.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Woolf
7092 lugemist / 1 fänn
Minust

Soov raseduskilodest vabaneda ehk siis 85 kg pealt 70-le

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Üldiselt üsna maitsvad retseptid igale maitsele, kuid samas võimalus ise koostisosasid vahetada. Ostumenüü ehk siis üks nupuvajutus ja poenimekiri on olemas! Toitumis- ja treeningnõuanded ühes kohas. Koostöö firmadega ehk siis võimalus ka poest haarata kavaga sobivat valmistoitu.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom