141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

16 päeva


Jah, nagu ma ka eelnevalt arvasin, siis see algtaseme treeningkava jäi mind kaugele arvutisse ootama. Lihastreening ei ole üldse minu jaoks, samas aeroobse treeningu tegin rõõmuga ära ja oleks veel edasigi läinud. Täna tundsin ka, et ei ole end piisavalt liigutanud ja tegin niisama ühe aeroobse kava.

Seda kõike arvesse võttes on mul vistist targem selle algaja 8 nädala jooksuplaaniga algust teha. Ma ei ole küll kindel, et ma iga päev saan kava täpselt jälgida (sest sõltun ju siiski ka lapsest ja muudest tegemistest), kuid proovida ju siiski võiks. Selline küsimus ka, et kui kavas on kerge kõnd 30 minutit, siis selle puhul ma ju ei pane kirja, et tegin sel päeval trenni? Ma küll jälgin kava, kuid kas see läheb trenni alla või mitte? Muidu ma võiks ju öelda, et ma olen iga päev trenni teinud.

Eelmine nädal tuli ka meelde, et kaasal on jõuludest saati aktiivsusmonitor riiulil seisnud ja kuna ma olen ka nüüd nutiteleoniinimene, siis võiks ju täitsa proovida asja. Mõeldud-tehtud ja nüüd ma siis jälgingi, et iga päev 8000 sammu täis saaks. Ja noh, kurb tõdemus on, et ei saa. Väga raske on end motiveerida sellise külmaga niisama välja jalutama minema. Olen mitmel õhtul küll käinud, kuid kõikidel mitte, kuid vahest on ikka nii, et vajalik 8000 täis ei tule. Eelmine nädal tuli kuue päevaga kokku 32 km. Üritan siis nüüd asja nädala lõikes parandada, sest päevad pole vennad.

Eile oli esimene suurem patustamine – kuna olin emal külas, siis sain võimaluse pikemalt puhata kui tavapärane ärkan-lapsega-kell-7. Seega ärkasin hoopis 11 ajal ja emal olid pannkoogid laual – no ei saanud sellele kuidagi vastu ja kõht oli selleks ajaks päris tühi ka juba. Aga pole midagi, ikka juhtub ja tuleb edasi minna.

Kuna kaasa hakkas mingi päev sushist unistama, siis väga suureks rõõmuks nägin, et siin on retseptide all ka sushi. Üritan siis homme natukene meisterdada – suu juba jookseb vett. Lõhe küll maksis hetkel hingehinda, aga kuskilt peab need omega-asjad ka ju kätte saama.

Keegi siin just rääkis, et ühepajatoitu on nii hea kiire teha. No ma ei tea, ma siin tegin ka mingi päev ja võttis ikka päris pikalt. Muidugi oli see paganama hea, aga nii pikalt ei viitsi jännata ja pidevalt kella vaadata, et mida nüüd potti panna. Väga ruttu sai otsa ka, nii kaasa kui ka laps sõid isukalt.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Woolf
7197 lugemist / 1 fänn
Minust

Soov raseduskilodest vabaneda ehk siis 85 kg pealt 70-le

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Üldiselt üsna maitsvad retseptid igale maitsele, kuid samas võimalus ise koostisosasid vahetada. Ostumenüü ehk siis üks nupuvajutus ja poenimekiri on olemas! Toitumis- ja treeningnõuanded ühes kohas. Koostöö firmadega ehk siis võimalus ka poest haarata kavaga sobivat valmistoitu.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom