10 päeva

Käisin täna kaalumas ja mõõtsin ka kõik korralikult ära. Tulemuseks siis see, et kaal on langenud 0.6 kg. Pusaümbermõõt ja reieümbermõõt mõlemad 3 cm, kõik muu on samaks jäänud (rinnaõmbermõõdu kohta tegelikult kindlalt väita ei oska, sest mõõtsin algusest rinna alt, täna nägin pilti, et pealt tuleb mõõta). Jah, nagu ma juba ütlesin, ei ole ma sellega väga rahul, sest see jääb pigem sinna mõõtmisvigade piirkonda. Täna isegi trotsist sõin kaks väikest rõngikut ja lagritsajupi.

Aga sellest kõigest hoolimata ma siiski rühin edasi, sest mingit vastikustunnet mul sellise toitumise vastu pole ning portsud on ka kõhtu täitvad. Muidugi kui varem oli teiste edulugude lugemine heaks motivatsiooniks, siis nüüd tekitab natukene tuska, et minu kaal sellises tempos ei vähene. 

Tegin siis täna esimest korda ka trenni ning alles algtaseme kava. Ma ei ole kindel, kas ma suudan sellega väga kaua jätkata – no oli ikka aru saada, et ma ei ole sellise trenni inimene. Kätekõverdused on selline asi, mida ma ei ole kunagi suutnud normaalselt teha, mu käed lihtsalt hakkavad all värisema. Ma ei tea, kas ma teen midagi valesti või ma olengi lihtsalt nii nõrk. Tõenäoliselt see viimane variant. Nende venitusteni pärast treeningut ma üldse ei jõudnud. Aga ei, ma veel ei anna alla – tuleb kindlasti proovida veel aeroobne treening ära teha ning venitusharjutused ka otsa. Eesmärgiks on nii kaua ära venitada kuni tulevad soojemad ilmad, et siis minna algaja 8 nädala jooksuplaani peale.

Täna oli juba esimene kiire päev, kus mingid kohtumised jäävad just sellele ajale, mil tahaks mõnusalt õhtusööki süüa, sest hiljem on ju kuhugi vaja veel see hilisõhtune nosimine mahutada. Paraku pean vist varasemad plaanid ümber tegema ning tänase hilisõhtuse peedi ja sinihallitusjuustu snäki millegi kergema vastu vahetama. Piima-kookosekokteil kõlab hästi, maasikad on just need, mida hetkel tahaks.

Täiendus: Tegin külmutatud maasikatest seega on tunne nagu jooks suhkruta jäätisekokteili, mille sisse on Raffaello ära uppunud.


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse