140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

10 päeva


Käisin täna kaalumas ja mõõtsin ka kõik korralikult ära. Tulemuseks siis see, et kaal on langenud 0.6 kg. Pusaümbermõõt ja reieümbermõõt mõlemad 3 cm, kõik muu on samaks jäänud (rinnaõmbermõõdu kohta tegelikult kindlalt väita ei oska, sest mõõtsin algusest rinna alt, täna nägin pilti, et pealt tuleb mõõta). Jah, nagu ma juba ütlesin, ei ole ma sellega väga rahul, sest see jääb pigem sinna mõõtmisvigade piirkonda. Täna isegi trotsist sõin kaks väikest rõngikut ja lagritsajupi.

Aga sellest kõigest hoolimata ma siiski rühin edasi, sest mingit vastikustunnet mul sellise toitumise vastu pole ning portsud on ka kõhtu täitvad. Muidugi kui varem oli teiste edulugude lugemine heaks motivatsiooniks, siis nüüd tekitab natukene tuska, et minu kaal sellises tempos ei vähene. 

Tegin siis täna esimest korda ka trenni ning alles algtaseme kava. Ma ei ole kindel, kas ma suudan sellega väga kaua jätkata – no oli ikka aru saada, et ma ei ole sellise trenni inimene. Kätekõverdused on selline asi, mida ma ei ole kunagi suutnud normaalselt teha, mu käed lihtsalt hakkavad all värisema. Ma ei tea, kas ma teen midagi valesti või ma olengi lihtsalt nii nõrk. Tõenäoliselt see viimane variant. Nende venitusteni pärast treeningut ma üldse ei jõudnud. Aga ei, ma veel ei anna alla – tuleb kindlasti proovida veel aeroobne treening ära teha ning venitusharjutused ka otsa. Eesmärgiks on nii kaua ära venitada kuni tulevad soojemad ilmad, et siis minna algaja 8 nädala jooksuplaani peale.

Täna oli juba esimene kiire päev, kus mingid kohtumised jäävad just sellele ajale, mil tahaks mõnusalt õhtusööki süüa, sest hiljem on ju kuhugi vaja veel see hilisõhtune nosimine mahutada. Paraku pean vist varasemad plaanid ümber tegema ning tänase hilisõhtuse peedi ja sinihallitusjuustu snäki millegi kergema vastu vahetama. Piima-kookosekokteil kõlab hästi, maasikad on just need, mida hetkel tahaks.

Täiendus: Tegin külmutatud maasikatest seega on tunne nagu jooks suhkruta jäätisekokteili, mille sisse on Raffaello ära uppunud.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Woolf
7098 lugemist / 1 fänn
Minust

Soov raseduskilodest vabaneda ehk siis 85 kg pealt 70-le

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Üldiselt üsna maitsvad retseptid igale maitsele, kuid samas võimalus ise koostisosasid vahetada. Ostumenüü ehk siis üks nupuvajutus ja poenimekiri on olemas! Toitumis- ja treeningnõuanded ühes kohas. Koostöö firmadega ehk siis võimalus ka poest haarata kavaga sobivat valmistoitu.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom