143570 kasutajat 567 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Saja kahekümne viies


Postitus sarjast – uus reality tv show "Suurim Muutuja". Ma olen siin nüüd mitmeid kordi järjest kirjeldanud muutusi, mida olen enda juures märganud ja kogu aeg tundub, et nüüd on muudatuste “oil peak” käes ja edasi ma enam ei muutu. Kuni ma jälle uue muutuse avastan ja hämmingus olen. Täna näiteks nii: olen lugenud Fitlapi kasutajatelt nii siin blogides kui ka Facebooki grupis, et magusaisu ja patukaisu väheneb või isegi lõpuks kaob. Olen alati olnud veendunud, et minuga seda ei juhtu iial ja jään Anonüümseks Söögihoolikuks alatiseks. On ju alkoholisõtlasi, kelle ainus võimalus on terve elu täielik kainus, sest üks lonks võib lahti lüüa selle trepikoja ukse, mille taga haigutab allakäigutrepi šaht. Täna, tulles tagasi Soomest, tööreisilt, mida võib edukaks pidada nii erialaselt kui ka programmis püsimise poolest, mõtlesin, et ohhoo, nädala lõpp on käes ja patukas on täitsa meelest läinud. Käes on enese premeerimise aeg. Leidsin ühe programmiga sobiva peekoni-muna võileiva, millele ühe muna juurde palusin, et see kavasse paremini sobiks ja siis otsustasin, et patukaks võtan kohvi ja kooki. Koogid isutasid küll ja eriti isutas see Daimikook, mille peal on šokolaadi sees krõmpsuvad karamellitükikesed. Mmmm. Küll ma seda alles naudin. 

Sõin ära peekoni-muna võileiva ja nautisin seda. Ja siis, suus ootusest täis voolanud sülje sisse uppumas, pistsin lusika koogi sisse, võtsin ühe mõnusa tüki ja panin selle suhu… kui ootusärevuses keel korraga vastikusest krampi tõmbus! Öäk, kui magus. Süljenäärmed pakkisid kohe kodinad kokku ja kolisid parematasse elamistingimustesse. Mõistus ei suutnud veel olukorraga leppida, ning proovis nii- ja naapidi. Kas siis kui magus kook kohviga alla loputada, läheb paremaks? Mõeldud-tehtud. Ei. Äkki on vastik ainult see taigna ja kreemi osa mis on keskel? See šokolaadi ja Daimitükkidega osa ju OMETI ei saa olla halb?! See on ju maailma parima maiustuse kalibreerimise ideaalpunkt, mille järgi kõik ülejäänud maiustused söödavuse-mittesöödavuse teljele paigutuvad? Sellega peaks ju olema võimalik oma maitsemeeli taadelda küll? Suure veenmisega soostus suu korra veel proovima ja paotas umbusklikult oma väravad. No…okei… see killuke Daimi krõmpsub ju küll mõnusalt…. ja see šokolaad on ka päris hea… mmmm, võtaks ühe tüki veel….mmmmmöööäääääkkkkk.. võeh. Ikka on vastik. Jätsin koogi alles. Siiamaani on jälk maitse suus. Jõin kaks klaasi vett peale ja mõtlesin – mis Hea Uus Ilm see selline on, milles klaas vett maitseb jumalikult ja kook tekitab okserefleksi? Kui just ma ei ole üleväsimusest tingitud hallutsinatsioonide mõju all, siis meeldib mulle see uus elu küll. Palun veel seda Uut Elu üks ports!
Anonüümne
32965 lugemist / 37 fänni


Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom