Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Saja kahekümne viies

Postitus sarjast – uus reality tv show "Suurim Muutuja". Ma olen siin nüüd mitmeid kordi järjest kirjeldanud muutusi, mida olen enda juures märganud ja kogu aeg tundub, et nüüd on muudatuste “oil peak” käes ja edasi ma enam ei muutu. Kuni ma jälle uue muutuse avastan ja hämmingus olen. Täna näiteks nii: olen lugenud Fitlapi kasutajatelt nii siin blogides kui ka Facebooki grupis, et magusaisu ja patukaisu väheneb või isegi lõpuks kaob. Olen alati olnud veendunud, et minuga seda ei juhtu iial ja jään Anonüümseks Söögihoolikuks alatiseks. On ju alkoholisõtlasi, kelle ainus võimalus on terve elu täielik kainus, sest üks lonks võib lahti lüüa selle trepikoja ukse, mille taga haigutab allakäigutrepi šaht. Täna, tulles tagasi Soomest, tööreisilt, mida võib edukaks pidada nii erialaselt kui ka programmis püsimise poolest, mõtlesin, et ohhoo, nädala lõpp on käes ja patukas on täitsa meelest läinud. Käes on enese premeerimise aeg. Leidsin ühe programmiga sobiva peekoni-muna võileiva, millele ühe muna juurde palusin, et see kavasse paremini sobiks ja siis otsustasin, et patukaks võtan kohvi ja kooki. Koogid isutasid küll ja eriti isutas see Daimikook, mille peal on šokolaadi sees krõmpsuvad karamellitükikesed. Mmmm. Küll ma seda alles naudin. 

Sõin ära peekoni-muna võileiva ja nautisin seda. Ja siis, suus ootusest täis voolanud sülje sisse uppumas, pistsin lusika koogi sisse, võtsin ühe mõnusa tüki ja panin selle suhu… kui ootusärevuses keel korraga vastikusest krampi tõmbus! Öäk, kui magus. Süljenäärmed pakkisid kohe kodinad kokku ja kolisid parematasse elamistingimustesse. Mõistus ei suutnud veel olukorraga leppida, ning proovis nii- ja naapidi. Kas siis kui magus kook kohviga alla loputada, läheb paremaks? Mõeldud-tehtud. Ei. Äkki on vastik ainult see taigna ja kreemi osa mis on keskel? See šokolaadi ja Daimitükkidega osa ju OMETI ei saa olla halb?! See on ju maailma parima maiustuse kalibreerimise ideaalpunkt, mille järgi kõik ülejäänud maiustused söödavuse-mittesöödavuse teljele paigutuvad? Sellega peaks ju olema võimalik oma maitsemeeli taadelda küll? Suure veenmisega soostus suu korra veel proovima ja paotas umbusklikult oma väravad. No…okei… see killuke Daimi krõmpsub ju küll mõnusalt…. ja see šokolaad on ka päris hea… mmmm, võtaks ühe tüki veel….mmmmmöööäääääkkkkk.. võeh. Ikka on vastik. Jätsin koogi alles. Siiamaani on jälk maitse suus. Jõin kaks klaasi vett peale ja mõtlesin – mis Hea Uus Ilm see selline on, milles klaas vett maitseb jumalikult ja kook tekitab okserefleksi? Kui just ma ei ole üleväsimusest tingitud hallutsinatsioonide mõju all, siis meeldib mulle see uus elu küll. Palun veel seda Uut Elu üks ports!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod