Suur suvine allahindlus! Osta kohe!
Sulge

Saja kaheksakümne esimene

Tänane postitus on nagu ENLKP aastapäeva kõne – kestvad ovatsioonid ja viisaastakuplaanid. Nimelt tegi kaal mulle täna sellise kingituse, et lajatas ootamatult suurema kaalulangusega. Kuigi ma olin lootnud tänaseks pressida kusagile 84 kilo keskele kanti, oli minu hiiglesürpriisiks kaalunumber 83,8. Mitu korda astusin kohe uuesti ja ei suutnud oma silmi uskuda. See teeb esimese kahe taas-kavasoleku nädala kogulanguseks 2,1 kg. Yay!

Loomulikult, nagu mu kallil organismil on kombeks, tahab ta tähistada nii kurbus- kui rõõmusõnumeid suure õgimisega. Ja kuna päev läks pealelõunast rabistamiseks (jooksuspurdid loeng-lapse eelkool-kodu-raamatuesitlus), siis viisin taas teoks "if you fail to plan, you plan to fail" mantra ning saabusin pidulikule lookas laudadega üritusele näljapistetega ja ilma plaanita. Päeva ilus algus oli mu tähelepanu hajutanud. Mitte ainult see kaalulanguse osa, vaid ka päeva esimesed söögikorrad. Teatavasti juhtub kõige rohkem õnnetusi mitte esimest korda hüppama minevate vaid kogenud langevarjuritega, sest nad muutuvad liiga julgeks. Nii ka oli mind hooletuks teinud suurepärane hommik elus esimest korda tehtud leiva-pohlakoogi saatel (mis tuli küll suhteliselt kõva tarretis, mitte mahe kook, aga kompenseeris kõik oma puudujäägid meeletu kogusega – no see on ikka kaks korralikku suurt koogitükki, mis ma hommikuse tee kõrvale sisse nahistasin) ja päeva peale söödud kolm päeva tagasi tehtud karaskit, mille tõttu tundsin end nii pro-fitläpparina, et tinistasin vist iseennast ka ära. Igaljuhul – long story short, näljalaine lõi minust üle ja algava nädala patukas sai ära realiseeritud. Päev varem kui nädal alatagi jõudis. Ehk siis reedest reedeni ilma patukata. Millest on veidi ehk isegi kahju, sest mul on ees välisreis ja vähemalt kaks külaskäiku sõprade juurde ning last but not least minu enda isiklik sünnipäev. Aga otsustasin, et ei lase ohvrimentaliteedil endas võimust võtta ning keskendun sellele imelisele tulemusele, mille olen saavutanud. 

Sellise motivatsioonipahvaku pealt sain tehtud ka järgmiseks kaheks päevaks (okei, no mitte viisaastakuplaanid vaid kahepäevakuplaanid) Müncheni tööreisi jaoks toidud kaasa. Kogus karbikesi on muidugi metsik, enamus kaasavõetava pagasi ruumist läheb kaasatassitava söögi peale ja olen kindel, et toitukaalu kaasa võtmine toob kindlasti lennujaamas narkokoerad minu juurde, aga mis teha. Elu tahab elamist ja kaal tahab langemist ja mõlemad muidugi korraga. 

Söögid mis ma kaasa tegin on siis:

1 ports lavaširulli singiga (APPPPPI mis kalkunisingi kogus!!!! üle 300 grammi sinki 55 grammi lavaši peale! – järgmine kord tean seda retsepti kombineerida näiteks päevas kahe juustu pastaga, millesse olen alati sinki igatsenud)

1 ports graaviforelli galetiga (asendustega – rullisin ta lavaši sisse)

2,25 portsu imelist kosmosetoidu-pohlakooki

2 portsu kohupiim pähklitega (profeel kohupiim ja india pähklid)

hunnik vabavara (kurk, 2 paprikat, lillkapsas)

Sellise laadungiga peaks siis laupäeva öise maandumiseni vastu pidama. 0,75 portsu mis pakitust puudu jäi võin seal koha peal realiseerida, sest mul on ju toidukaal kaasas. 

Võibolla esimest korda elus ei peagi ma ärkama hotellis ülivara selleks, et jõuda tasuta hommikusööki sööma? (noh, minus on ju peidus ikkagi homo sovieticus, mis tähendab, et ka kõige väsitavamatel reisidel ei ole ma suutnud tasuta hommukusöögile minemata jätta).Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod