Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Kahesaja kaheksateistkümnes

Raporteerin järjekordsetest võitlustest serbia köögi ahvatlustega. Täna oli ürituse pidulik lõpugala ja õhtusöök ning olles tutvunud juba serbia köögi saladustega (näiteks, et see, mida sa pead eelroaks on tegelikult eel-eel-eelroog ja see mida sa pead pearoaks on alles teine eelroog, millele järgneb veel üks eelroog enne kui pearoog sinu plahvatusohtliku kõhu ette lauale tõstetakse – esimesel õhtul sain selle Monty Phytoni "just a little mint biscuit" tunde kätte), teadsin olla ettevaatlik. Mul on ka hea meel, et ma eile ikkagi sisse logida otsustasin ja blogisin, sest ma tean, et kui ma seda poleks teinud, oleks patukas ka tänasesse veninud. Suutsin hoida end valdavalt "söön lõunat väljas" liinil, lõpugalal ühe koogikese sõin, aga see oli siiski parem, kui totaalne käegalöömine. 

Lisaks märkasin veel endale pidulikku kleiti selga pressides, et kõhu olukord polegi vist enam nii hull kui enne. Kuigi olen juba ammu kasutanud praktiliselt kaenla alla ulatuva värvliga alukaid, on ikka liibuvas kleidis külje pealt vaadates alati kõht olnud ahastamaajavalt eenduv. Seekord ei olnud olukord enam nii lootusetu, seega hoian näpud ristis ja ootan järgmisel nädalal kodumaale jõudmist ja oma intelligentse kaaluga kohtumist. Huvitav ikka, kuidas see kaalufunktsioon on vähendanud kaalumishirmu. Nagu olen siin eelnevalt ahastanud, on rajud kaalukõikumised viinud mind otsuseni, et kaalun end ainult kord kuus vahetult tsükli alguses. Seekord aga ootan isegi huviga kaalumist, sest olen hetkel kuu keskel – seal kohas kus tavaliselt on kaal kõige kõrgem olnud. Nüüd tahan teada – ootamatu põnevusega – et kas see kaalutõus on olnud tegelikult vee kogunemine kehasse. Ja kui selgub, et see on nii olnud, siis on mu viimase poole aasta kuu keskel toimunud kaalumisjärgsed toidulohutussööstud olnud veel eriti tobedad, sest olen laskunud end rajalt maha libiseda lihtsalt vee pärast. Põnevus tuleb aga sellest, et kui ma saan sellele positiivse vastuse, kui selgub, et kogu aeg on asi olnud lihtsalt vees, siis see annab loodetavasti mu fitlapimotivatsioonile korraliku boosti. Ja selgitab ehk ka seda, et minu üldine kaaluseisak on olnud seotud kaalumisjärgsete söögisööstudega. 

Kevad tuleb ju ka ja sellel ajal on mul alla võtmine alati lihtsamalt läinud. Nii, et sihikulukustus peale ja edasi – eesmärk on silme ees. Soovkaalu enne seda kui olemasolev kasutusaeg otsa saab!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod