Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Täna maasikad! Motivatsioon???

Eile sai nii palju rabatud tööd teha: suurpuhastus, kardinate vahetus jne. Täna on kõik kondid mööda redelt ronimisest haiged, Hommikul sain vaevalt voodist üles. Mul hakkas endast kahju sad ja muidugi hommikune trenn jäi tegemata. Jõin kohvi ja lugesin uudiseid, tegin ka hommikusöögi retsepti järgi. Kõik nagu oli enam-vähem, sain juba ka liikuma. Ok, mõtlesin, et käin kauplustes ja siis lähen jalgrattaga sõitma. Aga aeg läks kuidagi nii kiiresti. Huvitav, kui tööl käid, siis aeg venib, aga puhkusel olles ei jõua puhkama hakatagi, kui juba kaks kuud läbi ja jälle tööle. Kui koju jõudsin, sõin ikka retsepti järgi. Siis tegin õues veidi tööd: oma lilleaia tegin korda ja maasikad korjasin ära. Ohhhh, neid ka kuidagi sel aastal palju! smiley Ega suurt aega olnudki, juba õhtu käes. Hakkasin õhtusööki valmistama-õnneks tegin mehele sama, mis endalegi. Aga maasikakorv laual! Sellest ei saanud kuidagi mööda. Tegin endale maasikaid kreeka jogurtiga ja peale raputasin kookoshelbeid. Ikka super kui maitsev see on. Nii ma siis sõin mitu portsu. No kuidagi ei suutnud mitte süüa, seda enam, kui teine kõrval sööb ja kiidab. Nii need maaikad täna otsa saidki!

Homme olen targem: korjan väikese korvikese., et korraks väikese portsu teha. Ega õhtul hilja enam viitsi minna maasikaid korjama. Külmkapile panin ka hüüumärgi ukse peale, et ust lahti tehes ei unustaks, et kõiki asju ikka võtta ei tasu. Muide, kunagi proovisin-aitas. Ehk aitab ka nüüd. Kui ikka oled terve päev kodus, siis tahes-tahtmata ikka pead kapi juures käima ja ikka mingi isu tuleb peale. Kõige raskem on just õhtul hilja või öösel. Kuna olen öökulli tüüpi, siis ikka hiline aeg on kõige raskem. Praegu (kell 0.22) jooks tassi kohvi, aga siis ei jää ju üldse magama. 

Eile just kirjutasin, et üks naine tegi iga päev selfisid ja nii võttis 60 kg alla. Kui ise hakkama ei saa, siis järgmisest nädalast hakkan ka sellega tegelema. Kunagi tuli Venemaa kanalilt üks saade, kus toodi aiakäruga saatesse rasva (mitu kg ei mäleta), aga oli kohutav vaatepilt, mida inimesed kaasas kannavad. 

Elame edasi ja loodame paremat!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse