137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Motivatsioon!


Lubadus täidetud! Täna tegin trenni ja pidasin toitumispäevikust kinni, samuti  jõin vett korralikult. Peale trenni tegin veel majas suurpuhastust: nii et täiega tamp taga. Motivatsioon on tagasi ja loodan, et rohkem ei kao. Koristamise käigus vaatasin ka oma garderoobi üle. Tahaks augustikuu alguseks juba oma ilusad riided selga saada. Ka see motiveerib väga. Lugesin täna lehest, kuidas üks naine kaotas 60 kg iga päev selfisid tehes. Seda ise ei taha – ei taha ennast vaadata. Kuigi sellele mõeldes, ehk oleks see õige, kaoks igasugune söögiisu. Aga ikka otsustan praegu garderoobi kasuks. Kui midagi üks juba istub seljas hästi, tekib motivatsioon edasi. 

Tööl olen pannud endale tihti sammulugeja külge. Kabinetis istun vähe, liigun palju. Kõige rohkem olen tööpäeva jooksul, ainult tööl, teinud üle 11 000 sammu. Keskmine arv on umbes 5000-8000. Olen ka kepikõndi teinud ja väga meeldib jalgrattaga sõita. Homme kindlasti sõidan jälle. Marsruudi olen juba paika pannud. Loodan ikka 20-30 km ära sõita. 

Täna arutasin tuttavaga fitlap-i toitumisprogrammi. Lubas ka ise kampa lüüa, ehk siis oleks ka kerge, oleks kellega asju arutada ja ka võistluse moment sees. 

Süüa teen tavaliselt endale eraldi ja mehele, aga vahel küsin, kas ta on nõus minuga koos minu toitu sööma, siis isegi kiidab. Mulle meeldib hommikul putrusid süüa, aga talle mitte, nii et hommikune söök jääb ära. Lõunaks saan mina tööle kaasa võtta, mul kõik tingimused tööl olemas. Mehel mitte alati. Jääb veel õhtusöök, seda kokkuleppel. Kui on tegemist lihaga, grill-lihaga vms, siis pole üldse probleemi.Muidugi meeldivad mulle erinevad salatid, aga kui tööl käin, siis pole nii palju aega seda kõike teha. Nüüd loodan puhkuse peale, aega peaks jätkuma, kui just ratastel pole.

Sooviksin rohkem erinevate toorsalatite retsepte. Praegu on endal juba kurke ja lehesaltit, aga tahaks veel midagi uut. Probleemiks on ka kala, sest poest osta mingit kunstlikult kasvatatud kala ei taha, aga värsket kusagilt jõest, järvest või merest ei olegi nii lihtne saada. Igasugused krabipulgad mulle ei meeldi.

Homme on jälle päev ja eks siis vaata, kuidas läheb, olen optimistlik, sest motivatsioon on suur! 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Viitre
3268 lugemist
Minust

Olen keskealine ja aktiivne naine, aga kaaluga on ikka nii nagu selles eas on. Kuigi ega ma pole kunagi kõhn olnud, aga nüüd on liig mis liig.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib väga! Olen vaadanud ka teisi võimalusi ja pakkumisi, aga otsuse tegin Fitlapi.ee kasuks. Mulle meeldib selle kasutamine, lihtsus ja üldse kõik. Kahju ainult, et pole ise suutnud ennast alati kokku võtta. Nüüd püüan tubli olla. Algul läks kõik kenasti. Soovitan kõigile ja olen seda ka tööl kolleegidele ja sõpradele soovitanud, kellest ka mõni kasutab. Jõudu tegijatele!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva