Kehakoostise raport

Esimese kehakoostise raporti (elus esimese) sai tehtud samal päeval kui hakkasin kasutama Fitlapi toitumiskava- 6. Märts 2018. Et tulemused paremad võinuks olla ei olnud üllatus. Paar üllatust siiski oli. Lihasmass 57.4 kg- testia küsis, et kas teen lihastreeningut. Eks lihastreening oli 10 aastat hobusetallide koristamine, viimased 3aastat ja 5 kuud klienditeeninduse tööd teinud, mis püstijala töö. Šokeeriv üllatus oli keha metaboolne vanus- 49 aastat ( esimese testi tegemise ajal tegelik vanus 34). Läks veidi aega enne kui mõistus leppis selle numbriga. Raporti vastu ka varem huvi olnud aga ei teinud, nüüd kui sai toitumiskava järgimine plaani võetud siis hiljem oleks hea arengut näha.

Kehakoostise raport 6. Märts 2018

Mõni päev tagasi kordasin raportit. Peaagu kõik numbrid olid liikunud vajalikus suunas. Pettumuse valmistas metaboolne vanus. See hoopis tõusnud. Kahe raporti vahele jäi ka vahepeal sünnipäev. Vahepealsed teised muutused muidugi paranenud toitumine ja vee tarbimine paranenud, seda ka raporti kokkuvõttes ilusti näha. Trenn endiselt vahelduva eduga.

Uus raport 17.Juuli 2018

Kolmanda raporti teen umbes 3-4 kuu pärast. Siis ehk ka metaboolne vanus õiges suunas liigub- väiksem kui praegu.

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.