110030 kasutajat 491 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Selgusehetk…


Täna oli selline kummaline päev, kus õppisin iseenda kohta palju olulisi punkte. Ma arvasin, et ma ikka tunnen end rohkem aga tegelikkus on hoopis midagi muud. 

Esiteks- ma ei oska süüa! Kõik see, mida ma tavaliselt olen endale sisse ajanud, teadmisega, et kui ma natuke seda ja toda söön siis ei juhtu midagi halba. Ehk siis paar mini viinerit ja paar sealiha sardelli ei tee veel paksuks. Eriti kui mul toidule lisandub kurki ja tomatit.. Või porgandit. Noh saate vast aru kyll. Tegelikkus on sootuks vastupidine. Mul tuli täna sõbranna külla ja tema toitub samuti väga tervislikult ja teadlikult, mida ta suhu paneb. Tänu sellele hakkasin vaatama ensa toidulauda ja taipasin, et ajan endale konkreetselt jama suust sisse. Ja see mõte nüüd nii häirib mind. 

2.Olen pikka aega enda ülekaalulisust ajanud ka stressi kaela. Noh,eks seda stressi on ka oma jagu. Seda võib lausa liigitada depressiooniks. Aga ka see on ravitav. Eksju???

3. Ma kardan. Ma kardan teistele tunnistada, et tahan kaalu kaotada. Ma kardan rääkida kuna ma pole endas kindel. Ma pole kindel kas ma saan hakkama. Ma ei usalda iseennast!!!!! 

Need kolm punkti ei lase mul eesmärgile keskenduda. Ma ei tea kuidas ma end aidata saaksin, et end kokku võtta ja ületada ometigi need kurjad mäed ja kuulutada iseend võitjaks.. 

Täna aga olin tubli ja käisin laste ja sõbrannaga kõndimas. Selg küll valutab aga see on seda väärt.

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Virmaline
582 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kindlasti soovitan teistele, sest retseptid on väga mitmekesised, maitsvad ning kindlasti ei jää kõht tühjaks. Retseptid annavad palju Sulle endale, et nö arendada enda kokaoskusi.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.