109793 kasutajat 490 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Päev kaks ja kolm


Kell on 06.47. Olen oma esimene toidukorra kava järgi söönud. Beebi pärast, ärkan igapäev kell 6, mõni minut siia sinna. Maitse oli hea ning kõht sai ka täis. Ma väga pole harjunud hommikul sööma. Vahest harva, olen keetnud putru. Tavaliselt piirdub minu hommik kohviga 😀

Eilsest rääkides siis see kõndimine on mulle tänaseks laastetööd teinud. Ma ei saanud juba eile korralikult püsti ja kõndima. Mitte lihased pole haiged vaid tegin oma seljale liiga. Nüüd valutab ja ei lase kuidagi olla. Ja siis mu vasaku jala tallaalune. Suutsin ükspäev valesti astuda ja nüüd on tald nii valus. Vähe sellest on mul täna jube väsimus ka. Vahetan plikal mähku ja pikutan veidi enne toimetama hakkamist. 

Kell on 12.57. Lõunaks valmistasin imemaitsvat oasalatit. Kogus mõeldud mulle ja mu elukaaslasele. Kogus oli söömiseks üsna võimas. Kartsin, et ma ei suuda ära süüa seda aga kui söödud sain, tundsin, et suus on maitsete pidu ja kõht on täis. Juurde ka ei taha, nagu tavaliselt. Võibolla ma olen liiga optimistlik ja kujutan endale ette aga hetkel on küll hea olla. Mind teeb aga kurvaks see, et täna ma kõndima ei saa 😕 Selg ei lase toaski kõndida, rääkimata siis muust. 

Täna on juba kolmas päev. Kell on 8.48. Eile käisime perega Lätis ja õhtu lõpetasime kukeseente ja riisiga. 

Täna hommik algas kohviga. Tegin ka putru. Unustasin eile poes käia ja nii pidin leppima neljavilja pudruga. Lihtsalt pudruga. Täna on juba olla parem. Eile ma füüsiliselt ei koormanud end ja täna saan end natuke rohkem inimesena tunda. Septembrist hakkan käima taastusravis. Eks siis näha ole kuidas see mõjub mulle. 

Aga täna.. Täna ma tunnen,et tahaks kõik oma murepagasi minema visata. Selle kaalu pagasi. Aga ma tean ka seda, et ma ei saa korraga pagasit minema visata vaid jupp jupi haaval. 

Võtan rahulikult ja püüan asjaga joonele saada… Eesmärk omaette.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Virmaline
566 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kindlasti soovitan teistele, sest retseptid on väga mitmekesised, maitsvad ning kindlasti ei jää kõht tühjaks. Retseptid annavad palju Sulle endale, et nö arendada enda kokaoskusi.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.