110139 kasutajat 492 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Algus.. See hirmutav tunne.


Täna käisin sõbrannaga pildistamas. Tegi tema siis minust ka paar klõpsu ja see mida ma hiljem nägin, ajendas mind end käsile võtta. Olen endale koguaeg sisestanud, et ma olen õnnelik oma kehas. Kellele ei meeldi, ärgu vaadaku. Aga ma ei meeldi ju iseendalegi!!! Kuidas ma siis saan teistele meeldida. See karm reaalsus. See tabas mind kui välk selgest taevast. Ma tahan ka mahtuda ilusatesse riietesse. Käia poes nii, et ma saangi riideid osta proovimata. Tunda, et olen ilus. Olen sünnitanud kolm last, kellest viimane saab kohe kahe kuuseks. Oma lastele peaksin ju ilus olema, olenemata kui suur ma olen. Aga.. paar nädalat tagasi ütles mu 9 aastane tütar:" emme, kas sa esimeseks koolipäevaks oled jälle peenike!" APPI! Mis mõttes!!!!! See tabas otse mu südant. Jah, seal pekikihi all on veel kuskil süda..

Igatahes käisin poes. Ostsin homseks toidumaterjali valmis. Aga.. pean tunnistama, et hirm on meeltetu. Kas ma suudan retsepte jälgida? Kas ma saan rahaliselt hakkama? Kas ma kaotan kaalu? 

Kuna ma olen füüsiliselt ka väga räsitud siis on mul veel keerulisem asjaga toimetada. Nimelt on mul põlves meniski vigastus ja lisaks veel sünnitusjärgnw trauma. Murdsin 5nda lüli kaared seljas ja pea hakkama taastusravis käima. Kõndimine on raskendatud,muust trennist rääkimata. Aga alustan vaikselt kõndimisega. Lapsed kaasa ja minek. 

Olen valmis alandama kaalu, SEST ma ei taha enam paks olla. 

Käisin oma kolme lapsega kõndimas. Peaaegu 6km. Olen üllatunud, et minu 9 aastane ja 6 aastane jaksasid kõndida. Eks lõpuks olid väsinud küll. 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Virmaline
587 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kindlasti soovitan teistele, sest retseptid on väga mitmekesised, maitsvad ning kindlasti ei jää kõht tühjaks. Retseptid annavad palju Sulle endale, et nö arendada enda kokaoskusi.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.