Sünnipäeva postitus

Eilne sünnipäev möödus super hästi! Töökaaslastele pakkusin ise tehtud lihapirukaid ja Mississippi mudakooki. Kõik sõid ja kiitsid 😀 Seekord läks mul ka taigna tegemine palju paremini (kasutasin toasooje mune) ja ka mitte midagi ei läinud katki nagu tavaliselt. Õhtu lõpetasime teatris – Tõnis Niinemets Täna on homme! 2.0. See oli tõesti väga hea etendus. Oma naljades kasutab ta väga palju päevakjalisi teemasid. Raske võib see olla inimestele, kes ei ole päevakajaliste uudistega kursis veidi rohkem, kui keskmine inimene. 

Üllatus oli mul aga suur, kui sama päeva hommikul astusin korra huvi pärast kaalule ja see näitas lausa 73,6kg. Ei oodanud üldse sellist tulemust, kuna viimastel päevadel ei ole olnud sugugi 100% kavas. Sellega seoses tahaksingi öelda, et alates esmaspäevast olen ma 100% tagasi ja märtsis lisan juurde veel MyFitnessi trenni. Ma ei oskagi öelda, kas ma tahaksin teha terve märtsi veel langetajana või loodan saada märtsi jooksul 70kg ja siis lõpetan. Kuna mul numbri taga ajamine ei ole kunagi hästi läinud, siis ma vist pigem jään selle juurde, et märtsis teen uuesti rohkem trenni ja rohkem kavas. Aprillist siis proovin olla säilitaja ja no nüüd tõesti ma üritan ka selle eesmärgi täita 😀 

Panin ka tänasesesse blogisse pildi, mis teatris tehtud. Kui ma selle kleidi ostsin eelmise aasta kevadel, siis oli müüja veits minu arust valetanud, sest elu sees see kleit ei vastanud tema antud mõõtudele. Nüüd peaaegu aasta hiljem on see kleit väga tihkelt ümber keha, aga ma ei ole enam nagu viiner kiles 😀 Saan öelda, et lähen uuele eluaastale vastu oma elu parimas vormis. Edasine eesmärk ongi märts veel langetajana vastu pidada ja siis liikuda säilitajana edasi. Kui märtsis võimalik, siis tahaksin uuesti hakata väljas jooksmas käia, et täita ka lubadus osaleda mõnel jooksuüritusel. 

Ega muud midagi, kui naudin veel selle nädala lõpuni sünnipäeva meeleolu ja siis tagasi igapäeva ellu 🙂 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod