Kõik algab uuesti

Nüüd on jälle käes aeg, kus ma luban, et olen 90-100% kavas uuesti 😀 Kõige suuremaks probeelmiks eelmine nädal oligi igasugused magusa isud. Nädalavahetusel ka ikka sõin sutsu magusat ja nüüd tunnen kuidagi, et mul on täiesti kopp ees sellest ja tahaks süüa jälle värskeid ja häid asju ning magusast hoida eemale. Kaalust olen ma ka igati hoidnud eemale. Ma enam ei tea, kas mu kodukaal valetab, sest jõusaali kaal näitab palju väiksemaid numbreid ja treeneri väidete kohaselt see ei tohiks eriti valetada. Seega ma vist hakkan nüüd hoopis neljapäeviti enne trenni ennast kaaluma, kuigi ma tean, et see pole parim aeg kaalumiseks, aga muud valikud väga ei ole. Võib-olla nädalas ka korra proovin mõnel hommikul kaaluda. 

Nädalavahetus möödus väga hästi. Reedel koolitusel rääkis Lasse Lehis meile uuetest maksumuudatustest ja see oli isegi üllatavalt huvitav. Sellele eelnes Mati Kaaluga loomaia kiire ekskursioon. Nägime ka jääkarusid nende uues kodus. Väga kihvt ja kuigi väljas oli külm, siis see oli kõike seda väärt. Nagu kombeks, siis aasta viimasel kuul toimuval koolitusel toimub ka pidulikum õhtusöök. Käisime söömas Rucolas. Eelroaks oli pühvlimozarella värske tomati ja rukolapestoga; põhiroaks küpsetatud kanafilee Porobello seente ja koroese Marsala kastmega ja magustoiduks pannacotta. Oli ikka meeletult hea söök. Vot see on üks patutoidukord, mis on oma nime väärt maitse ja kogu elamuse poolest. 

Nädalavahetusel käisime vaatamas Tallinnas ka muusikali Hüljatud koos minu vanematega. Meeletult hea etendus. Varasemalt on minu südame võitnud muusikal Evita (filmi versioon) ja Ooper Fantoom, siis nüüd Hüljatud on ka üks mu absoluutsetest lemmikutest. Olen seda ka filmi versioonina näinud, aga etendus meeldis ka väga. Kõige muljetavaldam oli minu arust Marko Matvere ja ka Mikk Saar, kes moodustasid hea tandemi rääkimata nende laulu oskustest. 

Tulles nüüd tagasi Fitlapi lainele, siis uuel nädalal alustan siis jälle otsast peale. Ma tean, et homne lõuna tuleb patt, sest lõunasöök ei ole kava järgi. Ostsin ühest poest kanasingi, merevaigu ja lehtsalati valmis, sest olin kindel, et saan lavašši teisest poest. Käisin kodukoha poed kõik läbi, aga mida ei olnud seda ei olnud. Käisime isegi ekstra Tartus Lembitu konsumis ja ka seal valitses tühi auk. Mõtlesin, et võtan siis Fitlapi kana-tatraroa – otsas. Mõtlesin, et võtan siis oa salati, et midagigi – otsas. Läksin siis lihtsama vastupanu teed ja ostsin ühe kana võileiva (kana mingisugune määre Rukkipala leibade vahel). Äkki mingisugusesse võileiva retsepti annab seda pressida. 

Muidu üritan ikka olla kavas. Ainuke plaanitud patutoidukord on laupäeval nooremehe vanaema sünnipäevals planeeritud. Nädalasse mahub ka 4 trenni nii et hakkame aga otsast jälle minema 😀 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod