2 tehtud 2 veel

Sain eile viimistletud ka oma teise peatüki. Nüüd nädalavahetuse veedan kodus ja siis jätkan oma kahe peatükiga. Üks neist peatükkidest tuleb üsna lihtne kuivõrd mul on lihtsalt vaja panna kokku oma statistiline andmestik. Teine peatükk on juba veidi keerulisem – pean hakkama analüüsima ja arvamust avaldama. Mulle on meeletult raske avaldada sellistes töödes oma arvamust, sest ma tahan kuidagi tugineda kogueg teistele ja lihtsalt öelda, et ma nõustun. Aga eks peab hakkama saama 😀 Eesmärk on järgmine nädal valmis saada ja saata juhendajale. Siis jääb veel 3 nädalat paranduste tegemiseks. Super oleks, kui jõuaksin enne nädalavahetust juba saadetud, aga eks paistab. 

Eile käisin YogaFuncis ja sain jällegi veenduda, et ma ei paindu absoluutselt. Samas mulle täiega meeldib. See on mõnus segu jooga poosidest, aga ka jõuharjutustest. Ma olen vist seda ennegi öelnud, ag aminu arust see on ka ühe parima muusikaülesehtisuega tund. Treeneriks on Aina Kikas, kes on minu arust ka täiesti super. Alati ta selgitab raskemad ja kergemad variandid ning käib ruumis ringi inimeste poose korrigeerimas. See on üks trenn, millega mul enne ei olnud üldse mingit kokkupuudet, aga ma tahtsin võtta seda lihtsalt selleks, et oma painduvust parandada. Ma olen avastanud, et see trenn aitab mul ka meeletult hästi rahuneda. Igatahes soovitan! 

Tahtsin täna veel veidi rääkida ühest teemast, mis tuli välja ühes minu poolt loetud blogis. Antud blogija kirjutas siis ühe postituse eetikast ja sellest, millest peaks blogija rääkima ning millest mitte. Paar päeva hiljem tegi ta postituse sellest, kuidas kasiinodes kasutada erinevaid panustamise strateegiaid. Siis mul oli küll, et tule teavas appi. Ühelt poolt üritatakse olla mingisugune moraalijünger ja samal ajal lõhutakse seda kuvandit teisest otsast. Hakkasin mõtlema ja rääkisin ka sõbrannaga, et tegelikult siin  kogu kaalulangetamise ja tervisliku toitumise maailmas on see asi veel karmim. Eelkõige sellepärast, et toitumise puhul pole tegelikult palju vaja, et inimesel tekiks toitumishäire. Sellepärast mulle meeldibki, et Fitlapis olevad blogijad on alati nii ausad. Räägitakse kava toimimisest, aga tunnistatakse ka raskusi, ollakse inspireerivad. Siiski ka siin on minu arust vahel veidi veidraid postitusi, kus minu arvates minnakse juba veidi üle piiri asjadega, aga tavaliselt kommentaarides pööratakse sellele samal ajal tähelepanu. Seega selline nõustamine on ka olemas 😀 Igatahes pika jutu lõpetuseks tahaksin öelda, et blogi pidades tuleb ikkagi veidi läbi mõelda mida ja miks öelda. 

Väga läbimõeldud on olnud ka mu toitumine 😀 Hommikuks singivõileib. Ma nüüd pean vaatama, kui palju ma saan süüa seda täistera röstsaia, et siis saaks hoopis nendega teha võileibu. Lõunasöögiks viimane ports kartulisalatit. Õhtusöögiks värskekapsahautis.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod