Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Vaikselt tagasi rajale

Homme on viimane eksam. Tõesti raske eksam ja seekord ma tõesti ei oleks üllatunud, kui ma läbi kukun, aga noh eks see kuulub ka elu juurde. Ka bakas kukkusin ühe eksami läbi ja rohkem seda ei juhtunud kunagi nii et loodame küll, et magistris see muster ei kordu, aga kunagi ei tea. 

Tänane heatuju laks oli õhtune mäng. Käin mängimas harrastajatega siin Tartus ja mängime ka kohalikel meistrivõistlustel. Kuna oleme harrastajad, siis meie hulgas on igasuguse mängutausta ja oskusega inimesi, aga seltskond on lihtsalt võrratu ning sellepärast mulle seal ka tõesti meeldib mängida. Aga tulles nüüd tagasi mängu juurde, siis viskasin täna 18 punkti ja see oli tõesti super enesekindluse tõstja. Tundus, et suutsin ka kauem mängida ilma, et võhm väljas oleks, aga siiski lõpus ikka oli raske. Kaotasime mängu ainult kuuega, mis on aga kõva edasiminek, sest samale võistkonnale kaotasime eelmise mängu 20 punktiga. 

Üldse see meeskonnamäng pani mind mõtlema, et ma ei olegi vist kunagi olnud üksi rassija ja mulle ei istu sellise trennid.  Kõik trennid, kus ma kunagi käinud olen, on rühmatreeningud. Tõesti, oma kaalulangetus teed alustasin ma lisaks rühmatreeningutele ka kerge jooksu ja harjutuste kavaga kergejõustikuhallis, aga see ei olnud midagi, mida ma oleks väga nautinud. Korvpallis on eriti treeningule minemiseks hea põhjus ka see, et hiljem ikka sõbrannad pärivad, et kuhu jäid ja kuidas siis saab öelda, et ei viitsinud minna. Korvpall on tõesti olnud üks ja ainuke trenn, mida ma pole vahele jätnud sellepärast, et ma ei tahaks minna. Sama on olnud ka tegelikult nüüd selle bodypump'iga, aga kuna eksamid tulid peale, siis ma pidin oma aega teistmoodi kasutama. Uuest nädalast naasen bodypumpi ja jõutreeningusse. 

Toitumine on igati tagasi omal kohal. Luban endale ikka vahel väikse libastumise. Näiteks täna käisin lõunat söömas Aparaadis ja seal oli päevapakkumine Chilli Con Carne. Samuti võtsin tüki pirni toorjuustukooki ja tassi teed. Õhtu ja hommikune söök oli täiesti 100% kavas. Täna tuleb aga vist nii vara magama minna, et ma hilisõhtust ei jõuagi süüa. Äkki võib-olla porgand ikka leiab tee minuni. Nädalavahetuse plaanin jälle veeta noormehe juures, aga kindel plaan on hommikuti süüa putru ja lõunad süüa kavakohaselt. Proovin vist esimest korda mingisugust muna versiooni või teen smuutisid sinna, kuna tema sügavkülm on täis minu korjatud marju. 

Igatahes eks ma vaikselt liigun oma eesmärkide poole. Pühapäeval äkki teen ka mõne koogi algava nädala lõunaks, kuna ahju olemasolu peab ju ära kasutama. Seni kaua aga olge mõnusad! 🙂 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi sĂĽĂĽa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod