Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Universum

Universum üritab mulle vist öelda, et ma ei peaks trenni tegema või siis ma peaks lihtsalt ise tegema inventuuri oma spordiriietes. Käisin eile üldfüüsilises treeningus ja kõnnin juba saalis ringi, kui tunnen, et midagi oleks nagu valesti. Midagi oligi väga valesti, mul oli pükstes üsna märkimisväärne auk. Ei tea, kuidas ma jalga pannes seda tähele ei pannud, aga olemas ta igal juhul seal oli. Minu õnneks oleme treeneriga väga head tuttavad ja ta on naine ning tal oli teine paar pükse kaasas 😀 Seega trenn tegemata ei jäänud ning kõik lõppes siiski õnnelikult. 

Lubasin näidata ka kolmapäevast orienteerumise kaarti. Kuna konkreetselt ühegi raja kaarti veel üleval ei ole, kus näeks ka punkte, siis peate leppima üldise kaardiga, kus on lihtsalt laburünt näha. Nüüd tuleb teil lihtsalt ette kujutada, et seal on 22 erinevat punkti, mida otsida 😀 Tihtipeale olid need punktid sellised, et laburündist tuli täiesti välja tulla ja siis uuesti siseneda. Ega muidu ei oleks saanud ka 4,5km rada teha. 

Pükstes olnud auk ei olnud ainuke universumi katse, mind rajalt kõrvale ajada. Päeval kirjutas elukaaslane, et tal pea hirmsasti lõhub ja ta läheb varem koju, mis tähendas, et ma jäin täiesti ilma transpordivahendita. Kui muidu sõidaks autoga linnast koju 20 minutit, siis nüüd tuli minna bussiga, mis sõidab 45-50 minutit. Õnneks oli üks buss, mis jõudis 17.45 Elvasse. Läksin kibekiirelt koju, sõin kiirelt veits juustu ja tormasin kohe edasi trenni. Sellepärast puudub ka justkui ühe toidukorra pilt.

Hommikuks sõin müslit. Lõunaks tegin kanawrapi retseptist endale võileivatorti. Mingi aeg ma tegin seda väga tihti, aga ma ei tea, mis siis juhtus, sest see retsept oli mul täiesti ununenud. Wrapist saab võileivatort selliselt, et wrapi asendan sepikuga, juustu sulajuustuga ja kana singiga. Kuna seda retsepti on väga lihtne teha, siis ma teen reeglina ühe portsu kaupa ja eelmisel päeval valmis. Kui ma teen selle valmis näiteks kolmapäeva õhtul, et neljapäeval süüa, siis ma ei tee täielikult valmis kõige pealmist kihti ehk värskete juurviljade kihti. Ma küll selle singi ja hapukoore-sulajuustu massi panen saiale, aga juurvilju valmis ei lõika, sest need lähevad ühe ööga juba minu jaoks veidi ebameeldivalt pehmeks. Samas mass tuleks panna eelmisel päeval, sest siis ta imbub mõnusasti saiast läbi. Hilisõhtuseks söögiks oli juust ja õun retsept. Juustu ma sõin kiirelt ära piknik pulkadena ja ei jõudnudki pilti teha. Õhtusöögiks oli kanawrap, mille kõrvale sõin siis ära ka hilisõhtuse söögi jaoks mõeldud viinamarjad (õuna asendus). 

Täna on ka 3 toidukorda täiesti kavas, aga siis lähen metsa ära 🙂 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod