Toitumiskava 3 pÀevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Tamp peal

Uus aasta hakkab hullu tambiga peale. Kuna ma detsembris võtsin kooli asju suhteliselt vabalt, siis nüüd tuleb täie tõsidusega hakata asjadesse suhtuma ja ennast kokku võtta. Täna ma juba õnneks suutsin ennast kokku võtta ja tegelesin päris põhjalikult mõne teemaga. Muidugi, ega detsember ka täiesti laisklemine ei olnud. Sain tehtud ka mõned esseed ja tööd, mille tähtaeg oli alles jaanuaris. Lihtsalt praegu vajavad tegemist natukene suuremad projektid kui lihtsalt üks esse. Näiteks magistritöö 😀 

Täna käisin ka oma esimese trennis – Myfit Body. Kes ei ole mu vanasid blogipostitusi lugenud, siis kordan uuesti üle, et jaanuaris teen väikese eksperimendi ja külastan kõikvõimalikke erinevad MyFitnessi trenne. Kaasa arvatud selliseid trenne kuhu ma võib-olla ise ei läheks ja raha ei maksaks. Kuna sain 30 päeva kaardi tasuta, siis tuleb see maksimaalselt ära kasutada. Trenn oli iseenesest väga korralik ja higi võttis ikka tilkuma küll. Ma sellel praegu pigem pikemalt ei peatu, sest tahaksin nädala lõpus teha kokkuvõtva postituse, aga tänase trenni märksõnaks olid slaiderid. Naljakas, kuidas üks väike ketas maas võib treeningut oluliselt muuta ja teha ka tunduvalt põnevamaks. See oli minu esimene kokkupuude nendega ja läks suhteliselt edukalt. 

Toitumine on olnud ka kohane arvestades, et lubasin ennast jaanuaris täiesti kokku võtta 😀 Kes on mu postitusi juba varem lugenud, siis teab, et minu jaoks 100% kava jälgimist on ka see kui on tehtud väikesi mugandusi.  Mõni mugandus on tervislikum ja mõni natukene vähem. Näiteks täna mul ei ole täisterapasta õhtusöögiks, vaid tavaline,  sest lihtsalt seda on meil kodus olemas ja ma ei tahaks seda raisata. SIiski, kogus on täiesti minu jaoks välja kaalutud. 

Hommikusöögiks oli täna puder banaani ja piimaga. Lõunasöögiks kartulisalat – sellega seoses on mul kõigile soovitus, et ostke ikka ja ainult luunja kurki. Ma mõtlesin, et Luunja on ju nii kallis ja ostan mingi odavama kurgi sinna salatisse, aga juba praegu (eile tegin salati) on see kurk natukene imelik. See ei maitse halvasti, aga lihtsalt kipub natukene pehmeks minema. Õhtusöögiks oli riisinuudli-pesto-krevetipasta. Noormees andis sellele hiilgava hinnangu ja kuna tegin kaks portsu, siis läheb ka homme käiku. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi sĂŒĂŒa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod