Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Töine nädal

Nüüd on see paturohke nädal läbi ja ega muud midagi kui proovime paremini. Ma kahjuks isegi ei kujuta ette, kust tuli see meeletu magusa isu. Ega ma muuga ei patustanudki, ainult magusa järgi isutas ja seda ma siis sõin usinasti 😀 . Nüüd aga ma lubasin endale, et kuni jõuludeni ma piirdun ühe patutoidukorraga nädalas ja näitan endale, et ma saan sellega hakkama. 

Nädalavahetus möödus suhteliselt hästi. Reedel käisime vanalinnas peol ja nägin tuttavaid, keda pole suvest saati näinud. Muidugi tuli komplimente igas suunas. Samamoodi juhtus ka vilistlaskoori esimeses proovis. See kõik on väga tore ja ma olen rõõmus oma saavutuste üle, aga samas mind paneb mõtlema ka see, et kuidas mu enda mina pilt on. Näiteks praegu vaadates peeglist ma vahel ikka mõtlen, et ühest või teisest kohast on veel liiga lodev. Samas isa käest saan juba vihjeid, et äkki aitaks ja teised kõik ka kiidavad mu vormi. Sellistel hetkedel ma mõtlen alati, et kuidas ma käitusin siis kui ma olin 110kg ja peeglisse vaatasin. Igatahes väga imelik, kuidas inimese arvamus iseendast muutub kriitilisemaks, kui tegelikkuses saavutatakse järjest paremat vormi. 

Suure suuga rääkisin, et see nädal tuleb lausa 5 trenni. Hea on, kui saan 3 trennigi kirja. Unustasin täitsa ära, et mul on see nädal iga päev loengud, mis toimuvad just õhtuti ja vabanen koolist alles kell kuus, sest üks aine tahetakse ära teha ühe nädalaga. Reedel on veel ühe aine eksam ja uuel nädalal ka veel eksam. Seega ajaliselt ei mängi kuidagi välja. Proovin pressida sisse kolmapäeval korvpalli trenni ja pühapäeval on ülikoolide meistrivõistlused, kus plaanin mängida. Nüüd tuleks leida aega vähemalt üheks jõutrenniks ka. Siis oleksin rahul. 

Toitumine on jällegi kõik korras – hommikuks müsli jogurtiga; lõunaks soe einevõileib, mille tegin siis lihtsalt salatiks ja juustuleiba kõrvale; õhtusöögiks kanawrap ja hilisõhtusöögiks proovin Fast batoone. Võtsime endale poodi ka need batoonid sisse, et Fitlapi jälgijaid Kosel meelitada ka meie poodi :D. Homme muljetan, kas mulle maitses. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod