Superdiil enne uut disaini! Osta kohe!
Sulge
Uue disaini tulekuni on jäänud:

Päevad lähevad lennates

Pole ammu endast elumärki andnud ja aeg on nii kiiresti läinud. Lisaks hakkab Fitlapi mulle meelde tuletama, et mul juba homme saab kasutusaeg läbi. Seega tuleb aga heaga üks postitus teha, et saaks neid hüvesid veel nautida. Ilmselt ma mingi hetk ostan ikkagi 1 või 3 kuud juurde, aga ma loodan, et suudan venitada mõne jõulu allahindluseni välja. 

Eelmine kord jäin selle juurde, et mingi eesmärk peab olema ja võtsin selleks kavavälise maiustamise lõpetamise. Siiski pean tunnistama, et päris õnnestunud algus ei olnud. Sain hakkama ilusti neljapäeva, reede ja laupäeva. Pühapäeva öösel kutsuti meid õppustele. Selle päeva saldo tuli 21 tundi ärkvel olekut, millest 4-5 tundi oli pigem rahulik kulgemine ja ülejäänud aeg lihtsalt töö. Sõin küll tagasihoidlikus koguses suppi päeva jooksul (muide, see vist oli mu elus esimene kord, kus ma sõin suppi hommikusöögiks, lõunaks ja õhtusöögiks 😀), aga mingi hetk ma tundsin, et mul hakkab pea valutama ja väsimus kippus peale. Kuna seal pakuti Maiasmoka jogurtis maasikaid ja šokolaadis mustsõstraid, siis tunnistan üles, et sõin neid. Samas see ei olnud mingi tavaline näksimine ja igavusest söömine, vaid puhtalt energia saamiseks. Õnneks mul sellega ka kadus igasugune peavalu. Täna hommikul oli ka kaalul väiksem number kui reedel kaaludes nii et suurt pahandus see ei teinud. 

Nüüd lähen uuesti edasi ja eesmärgiks on, et selle kuu lõpuni magusat ei söö. Natukene halb valik see on, sest järgmisel nädalal lähen Portugali, kus toidukorrad makstakse kinni ja natukene kahju oleks loobuda mingist kohalikust hõrgutisest. Eks ma vaatan, võib-olla ma teen selle reisi ajaks siiski erandi, sest minu peamine probleem on pigem impulsiivne magusa söömine. Eks pean veel mõtlema selle peale. 

Muidu on olnud toitumine igati eeskujulik. Neljapäeval singivõileivad, lõunaks hakklihakaste, õhtusöögiks oli kana ja ahjukartul, millest ma pilti ei teinud ja hilisõhtuseks söögiks batoon ja puuvili. Reedel oli menüü sama, laupäeval sõin singivõileibu hommikuks. Enne lõunat käisime Tartus sisustus- ja ehitusmessil ja pärast seda Aparaadis söömas. Seal võtsin täidetud kartuli (kodujuustuga), mille kõrval oli värske salat, tomat, soolakurk ja krevetid. Ma arvan, et üsna hea valik väljas söödud toidu kohta. Õhtusöögiks tegime kartulivormi ja hilisõhtuks oli puuvilija batoon. Pühapäeval oli siis hommikusöögiks, lõunaks ja õhtusöögiks supp. Lisaks sõin ka ühe kebabi prae, kui jõudsin lõpuks koju. 

neljapäev

reede

laupäev

 

Järgmises postituses räägin sellest, mis nippi ma nüüd kasutan, et magusast hoiduda. 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod