Superdiil enne uut disaini! Osta kohe!
Sulge
Uue disaini tulekuni on jäänud:

Motivatsioon

Nägin eile ühe kaas naiskodukaitsja Fitlapi postitust ja no annab endale ka veel suuremat motivatsiooni, et ikkagi kavale truuks jääda. Hetkel mul isegi sellega probleeme ei ole, aga iga lisa motivatsiooni piisk kulub alati ära. Soovitan lugeda kõigil tema lugu siit. Samuti osaleb ta ka suveks vormi konkurssil ja on kandidaat nr 140. Kuna ma ise ei osale, siis minu hääl läheb kindlasti talle! 

Järgnevad paar nädalat on täiesti hullumeelsed. Kõigepealt Võidupüha paraad, mille jaoks järgmisel nädalal on minu arust lausa 3 proovi ja siis paraad ise. Pärast seda saab nädalake hinge tõmmata ja siis tuleb kohe otsa nädal tantsupidu. Tantsupeol ma juba arvestasin, et kuna tegemist on väga suure energiakuluga üritusega (9.00-21.00 proovid), siis ma ei hakka seal eraldi midagi vaariatama, vaid söön seal pakutavad toidukorrad ja proovin lihtsalt silma järgi vaadata koguseid. Eriti hommiku- ja õhtusöökidel. Hilisõhtuseks söögiks võtan siis mingi puuvilja ja pähklid või muu väga lihtsa retsepti. 

Tulles aga tagasi sellesse nädalasse. Olen veel võlgu oma esmaspäeva ja teisipäeva sammud. Vastavalt siis 8534 sammu ja 8690 sammu. Eilsele lisaks oli siis ka pilatese trenn. Täna katsun lihtsalt sammud täis saada, homme on riviproov ehk palju marssimist. Reedel ja laupäeval annan endast parima, et teha väikene jooksuring või siis palli ja muude vahenditega harjutusi. Need on igatahes mu selle nädala treeningplaanid. 

Võlgu olen ka eilsed toidud. Hommikusöögist tuli meelde teha pilt alles siis, kui juba mõned ampsud olid võetud 😀 

Eilne päev algas siis singivõileivaga, jätkus lavashirullidega. Õhtuks tegin lihtsaid lihapalle bataadifriikartulitega, kus bataadi asendasin tavalise kartuliga ja tegin pudruks. Kuna maisi ei läinud nii palju liha sisse, kui retsept näitas, siis lisasin selle võrra juurde aedube. Õhtuks sõin banana spliti. Mulle tundubki, et kui ma söön hilisõhtu söögina mingisuguse sellise toidu, kus on magusaid puuvilju, siis ei teki mul ka päeva jooksul mingisuguseid ahvatlusi. Lavashirullidest olen ma nüüd juba veidi väsinud ja peaksin vaatama midagi uut. Võimalik, et tänasest õhtust jääb järgi veel nii palju lihapalle, et saan ka homme lõunaks kaasa võtta. Kui ei jää, siis teen pitsa tortilla põhjal, kus tortilla vahetan lavašši vastu. Võimalik, et hakkan hoopis hommikuti vahelduseks putru sööma ja siis lõunaks teen hoopis võileiva grilli vahel singivõileibu. Nii palju valikuid 😀 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod