Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Lõpuks ka toitudest

Olen juba päris mitu päeva võlgu oma toitumise. Ühes motivatsioonigrupis tehti eile postitus, et ei peaks postitama toidust pilte. Põhjendus: Toidu piltide postitamine viib ka teistel mõtted toidule. Ülekaaluliste puhul esineb toidule mõtlemist mitmeid kordi sagedamini kui normaalkaalulistel. Toidule mõtlemine eelneb alati söömisele. Ilma toidule mõtlemiseta ei toimu ka söömist. Seega mida vähem vihjeid söögile, seda vähem mõtteid söögist ja seda vähem söömist.

Olen täiesti nõus, et toidu piltide postitamine viib ka teistel mõtted toidule. Samas ma leian, et see ei ole ilmtingimata halb. Pilte vaadates, eriti mis on kavaga seotud, tekib minul küll alati pigem juurde ideid, mida ise võiks teha ka süüa. Minu jaoks on natukene arusaamatu see, et kuidas pilt saab inimest mõjutada kohe rohkem süüa, aga ilmselt on see väga individuaalne ja mõnele toidupildi nägemine ajab kohe sööma.

Toidupiltide vaatamisest, siis sattusin ise ühte oma vana blogipostitust vaatama ja ma olin juba täiesti ära unustanud, et kanawrapi retseptist sai teha imehead võileivatorti sepikuga. Seega vähemalt minule toovad need pildid rohkem kasu kui kahju. Aga nüüd vähem juttu ja rohkem pilte. 

Laupäev 05.10.2019

Tegemist oli siis päevaga, kus käisin maratonil abiks. Hommikuks sõin omletti seemneleivaga. Lõunaks võtsin kaasa singivõileivad, et mitte süüa kohapeal pakutud toitu. Õnneks oli sekretariaat soojas telgis, muidu oleks võib-olla soe supp tundunud palju ahvatlevam 😀 Õhtusöögiks oli värskekapsahautis ja hilisõhtuseks söögiks küüslauguleivad. 

Pühapäev 06.10.2019

Oli täiesti tavaline kodune päev. Hommikusöögiks olid jällegi singivõileivad, lõunaks banana split. Kusjuures selle retseptiga tuleb mul meelde, et ma pole kordagi tegelikult banaani ahjus küpsetanud. Olen alati ta niisama kõrvale söönud. Õhtusöögiks oli jällegi värskekapsahautis. Kuna tegin päeval ka oma kodust treeningkava, siis sain hilisõhtuseks söögiks lubada endale Fitlapi küpsetatud kohupiima kooki. Sooja tee kõrvale oli see väga mõnus amps. 

Esmaspäev 08.10.2019

Alustasin jällegi singivõileibadega, millest ma nüüd üritan veidi pausi teha. Ma lihtsalt ei viitsi hommikul hakata muna praadima ja mingit muud head alternatiivi ma ka ei ole veel leidnud. Lõunaks sõin viimaseid värskekapsahautise jääke. Õhtusöögiks oli õun ja batoon, sest läksin pärast tööd kohe tantsutrenni. Tegemist on poole kogusega ja kui ma õigesti mäletan, siis sellel batoonil oli ainult üks näitaja veidi kõrgem kui meie Fitlapi kava batoonidel. Olen neid batoone ka varem söönid. Hilisõhtuseks söögisk oli siis sealiha šnitsel kartuli ja värske salatiga. Värske salat ununes see kord 😀 

Tantsutrennis tuli välja, et trenni ei olegi, vaid on hooaja eelne istumine. Laud oli lookas heast ja paremast ning pean tunnistama, et ka ise proovisin kaks killukest pitsat. Tõesti olid ainult killukesed, sest meid oli palju ja eesmärk oli, et kõik saaksid proovida. Samas see kõhuvalu, mis selle järgnes, oli halb ja kindlasti mitte seda pitsat väärt. Peab paremini hoiduma ikka ahvatlustest. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod