Rühime ikka edasi ja palun nõu :)

EIle oli postitus nii vara, et jäi rääkimata, et tegin väikese treeningu ka ära. Nagu olen varem rääkinud, siis mul on käed lihtsalt mega nõrgad. Bodypumpis saan raskustega hakkama, aga nt kätekõverdused on minu jaoks suht rasked. Tegin siis täna jälle algtaseme treeningkava + varasemas postituses mainitud kõhu videot + 3×20 sek. planku. Täna oli see imeline päev, kus ma suutsin teha kõik kolm ringi korrektseid kätekõverdusi ning ei vahetanud neid muude vastu ära. Arvatavasti ma proovin seda treeningava veel 1-2 korda, et teha kindlaks, et see käte jõud ei olnud ühekordne teema 😀 Seejärel liigun edasi järgmise taseme juurde. 

Kodusest treeningkavast veel rääkides, siis ma tahaksin nüüd ilusamate ilmadega hakata soojendusena jooksmas/kõndimas käia ja siis teha neid kavasid peale. Sellega seoses tahaksin osta endale uued hantlid ja mati. Kas keegi teab head odavama poolset kohta, kust saab? Hantlit tahaksin raskuses 2 kg. Vaatasin, et on olemas kaup24 lehel, kus üks maksab 3,89 € ja on 1,5 kg. Mati leidsin hinnaga 2,89€. Seda on vist raskem leida kuskilt odavamalt. Sain sünnipäevaks ka suurema hulga Sportlandi kinkekaarte ja plaanin nende eest osta endale siis uued korvpallipüksid, lühemad jooksupüksid ja kui veel raha jääb üle, siis ka spordikoti. Varasemalt ostsin juba uued korvpallitossud, millest siin varasemalt ka juttu juba on olnud. 

Tänane postitus tuleb sutsukene varem, sest ma tahaksin Teie ideid hantlite kohta juba õhtuks saada, et siis õhtul ära osta. Hommikul sõin jällegi saibi. Lõunaks profeel jogurt banaaniga ja õhtuks ikka lihapallid tomatikastmes makaronidega. Õhtul plaanin jällegi trenni minna. Olen hakanud ka nüüd pärast korvpalli mõnda harjutust tegema – peamine rõhk seljale ja ka plank. Negatiivne on see, et ma olen natukene laisk venitaja ja sellepärast ma tunnen, et on natukene kanged lihased. Seega seal peab ennast parandama. 

Postituse lõpuks jagan teiega ka ühte muusikastiili, mis minu arust on alati väga positiivne. Ma polnud varem sellest kuulnud, aga tegemist on electro-swingiga. 
https://www.youtube.com/watch?v=inHbha2nyPsKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod