Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Ees ootab jälle puhkus

Eilne päev ma ei postitanud midagi, sest veetsin terve päeva oma noormehega, kes naudib puhkust, aga mina pean veel oma poolikuid päevi tööl käima. Käisime jälle disc-golfi mängimas, aga seekord Tähtvere dendropargis. Ilm oli lihtsalt suurepärane, aga teisalt see oli ikka suht õudne palavus mängimiseks. Eriti suurtel muruväljadel, kus päike tundus eriti kuum olevat. Vaatasin täna peeglist, et olen õlgadele isegi jumet juurde saanud, aga õnneks ära põlenud ei ole. Oma kaunist jumet tahaksin homme natukene Peipsi ääres parandada. 

Üldse ma olen see aasta saanud nii palju päikest, sest kui kaalunumber on väiksema poolsem ja jalad näevad head välja, siis lausa kutsub lühikese pükse ja kleite kandma. Ma arvan, et ma pole ükski suvi nii lühikeste riietega väljas käinud, kui see aasta. Mitte, et ma nüüd oleks mingi maksimaalne paljastaja, aga lühemaid asju ma vanasti ei armastanud üldse kanda. Minu mõiste lühikesest on siis ikka sutsu põlvedest kõrgemale. 

Käisin täna esimest korda Corsagym'i kangitrennis. Trenn oli täitsa mõnus. Oma olemuselt meenutab ta ikkagi suhteliselt palju bodypumpi, aga on ka sutsukene erinevust. Tehakse nii öelda 2 ringi, kus üks ring on jalgadele ja teine kätele ning seljale. Iga harjutust 50 sekundit ja 10 sekundit puhkust. Seeria koosnes vist neljast erinevast harjutusest ja viies oli nii öelda maasikas – ühe ringi lõpus purpeed ja teise ringi lõpus kükist üleshüpped. Pärast seda oli küll hing paelaga kaelas :D. Siiski üldiselt väga mõnus trenn ja jätab kuidagi teistmoodi väsinud tunde kui rehvitrenn, aga siiski mulle väga meeldis. 

Kuna eile jäi postitamata, siis täna positan kahed toidud. Eilsest piltidest puudub wrapi pilt, sest ma lihtsalt unustasin enne söömist pildistada. Hommikusöögiks oli müsli jorgurtiga; lõunaks wrap; hilisõhtusöögiks võtsin ühe laste suuruses smuuti boostist ja õhtusöögiks sõin Rimi salatit, kus kaalusin täpselt välja kana ja juustu ning vabavara lisasin suvalt. Kuna seal saiakuubikuid üldse ei olnud, siis lisasin pisut seemneid. Lubadus mitte panna kastet õnnestus 100% :D. Täna sõin siis ka jälle müsli jogurtiga; lõunaks omlett seemneleivaga; õhtusöögiks wrap ja hilisõhtuseks söögiks söön täna puuvilja ja pähkleid. 

Nüüd ootab mind jälle nädal aega vastupidamist :D. Nimelt on mul jälle väike nädala ajane puhkus. Tegelikult tegin endale juba suurema osa plaane ära. Lõunasöögiks plaanin pooleks nädalaks teha kartulisalatit ja teiseks pooleks oasalatit, sest need on mu absoluutsed lemmikud. Hommikusöögiks kavatsen hakata sööma kas müsli jogurtiga või omletti seemneleivaga. Õhtusöögid söön nii nagu noormehe isa teeb või teeme noormehega midagi põnevat. Kindlasti proovime mingit huvitavat kava toitu, sest kord tehtud kanapada oli ikka väga maitsev. Hilisõhtusteks söökides hakkan arvatavasti porgandi dippi sööma, kuna oleme suured sarjade ja filmide vaatajad, siis paratamatult on meil varasemalt käinud ka näksimine sinna juurde. Proovin siis nüüd teha paremaid valikuid. 

Homme arvatavasti blogima ei jõua, sest sõidame Peipsi äärde ja kardan, et enne pühapäeva minust ka midagi ei kuule. Siis olen aga jälle tagasi ja annan ülevaate sellest, kui hästi tuli mul välja enda taltsutamine 😀 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod