Uusaastapakkumine -35% Osta kohe
Sulge

Ära hõiska enne õhtut

Rõõmustasin siin paar päeva tagasi 40 kg üle, aga siis läks täiesti lappesse. Nädalavahetuse olen olnud sellepärast siit blogist ka eemal, et hommikusöögid ja lõunad suutsin olla kava järgi ja siis õhtul sai minust võitu magusakoll – vau jäätisetopsid olid kahel õhtul mu sõbrad. SInna veel lisaks kaeraküpsiseid ja šokolaadi. Ütlen päris ausalt, et jäätis veel oli hea, aga kõik muu juba endale hakkas ka vastu, aga ikka sõin. Ei teagi kohe, mis sellise languse tõi, aga eks ma nüüd proovin uuesti ja paremini. Õnneks nii palju tasakaalustas, et laupäeval ja pühapäeval oli kaks suhteliselt rasket mängu. Sai kõvasti joosta ja pingutatud. 

Ega nüüd siis midagi, kui uuesti reele tagasi. Vaatasin veits oma eesmärke ka ümber, sest ilmselgelt mul selline rühkimine ei anna tulemusi. Ilmselgelt kaal langeb, aga sellised hood ei saa küll kuidagi normaalsed olla. Igatahes ma otsustasin, et ma rühin ikkagi sinna 70 kilogrammi poole, aga tegelen langetamisega kuni oma sünnipäevani, mis on 15. veebruaril. Siis hakkan säilitajaks olenemata, mis see kaal näitab. Sellega koos plaanin nüüd tõesti ja seekord ka kindlameelsemalt võtta ennast kokku ja süüa kava kohaselt. Mõtlen juba lausa ettegi, et mida nädalavahetusel saarele kaasa võtta. 

Nimelt mind kutsuti korvpalli mängima Hiiumaale. Hea on see, et meid on ainult 6, mis tähendab, et füüsiliselt tuleb väga kõva periood. Kehvem variant on aga see, et toitumisega võib olla veits keerulisem. Olen juba enda jaoks mõelnud välja, et võtan kaasa kaheks hommikusöögiks singivõileibu ja lõunasöökideks pähkleid ja profeel jogurteid. Loodan, et Hiiumaal saab neid poest ka, sest ma väga ei tahaks reedel Tartust võtta neid kaasa, vaid kohapeal osta. Õhtusöögiks vist kasutan söön väljas varianti, aga katsun teha häid valikuid. Enda distsiplineerimiseks ma kavatsen ka võimalikult palju teha toitudest pilti. 

Võin vist ennast lugeda õnnelikuks, sest minust on möödunud kõhuviirus. Käisime elukaaslasega laupäeval sünnipäeval ja enamik inimesi, kes seal ka käisid, said endale mingisuguse viiruse. Ma veits tunnen, et seedimine ei ole nagu 100% korras, aga tänast trenni see ei seganud ja söögiisu on mul ka normaalne. Enesetunne ei ole ka sugugi kehv. Olen joonud ka kummeliteed, et rahustada mõnda väikestki alget, mis võib olla. Kuna isu on siis täna olen söönud juustust kaerasepikut; lõunaks oa-singisalatit ja õhtusöögiks sõin tatart kodujuustuga. Tahtsin hirmsasti proovida seda pesto varianti, aga mini-Rimis oli see otsas või siis seda polegi sinna kunagi sisse ostetud. Hilisõhtuseks söögiks plaanin teha endale veits puuviljasalatit retseptist õun ja pähkel. 

Siia lõppu üks väike pilt ka, mida sain enne trenni teha, sest inimesi ei tahtnud sugugi tulla trenni. Meid oli lõpuks ainult 3 tükki. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod