Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

300 postitust täis!

Hurraa! Eelmise postitusega sai mul 300 postitust täis. Natukene kahju, et aastate kaupa ei ole võimalik blogisid eraldada või siis mingil muul viisil otsida oma vanu postitusi veidi paremini. 

Viimased päevad on olnud täiesti ulmelised. Tööl on meeletult kiire, pärast tööd on meeletult kiire. Hea, et toidud olid mul juba pühapäeval valmis tehtud ja nädala jooksul on kuidagi selliselt kulgenud, et kõik jookseb oma rada pidi. Täna hakkasin ka mõtlema, et üle pika aja kava tehes mul ei ole magusa isu. Kui eelmistel kordadel on ikka suhteliselt tummine isu, siis seekord pole üldse. Ma ei tea, kas see on sellest, et ma õhtuti söön kas banana spliti või õuna ja juustu retseptist viinamarju või et mul on see üks kord nädalas, kus ma söön, mida tahan. Järgmine nädal ma vist viinamarjade asemel söön vahelduseks hoopis maasikaid. 

Toitumisest juba rääkides, siis on olnud kõik väga tore. Kõigil kolmel päeval olen söönud lõunaks kanakarrit. Hommikuks kas putru või singivõileibu. Õhtusöögiks kahel juhul ka singivõileibu aga võileivagrilli kasutades. Need on need õhtud, kui peale tööd ei ole saanud koju minna. Hilisõhtusöögiks siis on olnud kas banana split või õun ja juust. Õuna ja juustu juurde olen hakanud vabavarana sööma ka lillkapsast. 

 

Sammud on olnud ka väga eeskujulikud. Esmaspäeval 10 430 sammu, eile 11 970 sammu ja täna 14 799 sammu. Tänane suur tulemus tuleneb ka sellest, et käisin jälle 45 minutit jooksma. Täna sain tulemuseks isegi veidi üle 5 kilomeetri, kuigi üritasin ikka pulssi hoida koguaeg aeroobse südamerütmi vahemikus ehk üritan alla 145 olla. Ideaalis võiks olla ka alla 140, aga see on pigem tuleviku eesmärk. 

Sellenädalane patukord on plaanis reedel, kui läheme Elvas asuvasse Waksali Wabrikusse sööma, aga sellest vast lähemalt siis kui aeg käes. Ilmselt ei ole väga kavakohane ka pühapäeva söök, kuna paraadil söön lõunaks seda, mida meile toidupakkidesse pannakse. Samas on ilmselt kalorikulu paraadil veidi teine, kui tavalisel päeval ja ei maksa üleliia palju muretseda. Minu jaoks selline viis just sobib – võtta toitumiskava rõõmuga ja mitte üleliia muretseda 🙂 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod