120346 kasutajat 506 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Tagasi lainele


Hei!

Nii, võib nüüd öelda, et tervis on hetkel täitsa Ok. Enam ei ole halb olla ja eile ning täna olen saanud 100% kavas olla, isegi trenni sai teha ilma igasgu probleemideta. Pigem vastupidi, nii hea enesetunde andis kohe. Kahjuks see nädal rühmatreeningusse kusagile ei jõua, pole lapsehidjaid ja noo.. ei ole veel valmis ikka nii suurde seltskonda minema.. arvatavasti mul veel pisik küljes, ei hakka seda nii lahkelt kõigi vahel jagama. Loodetavasti järgmine nv õnnestub minna.

Lastega nüüd ainult veel mure jäänud. See palavik ajab lausa hulluks. Mitte ei saa lahti sellest.. Nüüd mõlemal neiul püsib seal 38.5-39.5 vahel. Vereproovid olid korras, lihtsalt mingi ülemiste hingamisteede viirus. Ravi nohu-höha, anna palaviku alandajat ja looda, et läheb varsti üle.. Oeehh, aga paistab, et ei paista mingeid taandumise märke. Noorem neiu mul 2.5 aastane, tema juba enne oksendamist lõpetas kusagil kaks nädalat tagasi söömise (arst ütles, et valmistub viiruseks), temast eriti kahju.. näha kohe, kuidas ta lihtsalt juba väsinud kõigest sellest..ja vajab nii energiat…natuke näksib siit ja sealt aga muud midagi. Õnneks joob hästi.

Katsetasin taas uut magustoitu:  Parfee mustsõstarde ja röstitud kaerahelvestega
Ütleme nii, et maitses küll hästi. Esimest korda proovisin nüüd seda kookospiima. Ja pole miskit hullu öelda. Antud magustoidule sobis hästi koos kookoshelvestega, andis mõnusa meki juurde. Kahjuks sai veidi magustajat palju minu jaoks, aga mees sõi/sööb suure isuga. Ütles, et lõpuks õige magustoit, mis ka magu on laugh Nüüd homme katsetan seda rukkileivakooki.

Tegin ka üle pika aja taas oma lemmiksalati: oa-singisalat. Huvitaval kombel läheb mul pärast selle salati söömist kõht küllaltki ruttu tühjaks.  On küll suur ports, aga ju siis ei ole minu jaoks piisav. Muidugi ma ägisen pärast sellle söömist, aga tunnike hiljem vaatan juba kella ja mõtlen, kuna jälle süüa saab.

Mingi päev katsetan ka bataadi hakklihapada ära. Pole varem bataadist süüa teinud, eks näis kas üldse mekibki surprise 

Päikest!

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Väike vedru
29318 lugemist / 4 fänni
Minust

Tunnen, et on aeg hakata tervislikumalt elama.. Siis kaovad ka stressihormoonid ja tulevad asemele õnne omad :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Retseptivalik on super - võimalusi lihtsalt nii palju! Olen hakanud mitmekesisemalt sööma ja katsetama uusi asju/maitseid. Kõht saab korralikult täis. Ei teki tunnet nagu peaks ennast näljutama. Ning kindlasti toetusgrupp on suureks abiks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva