137739 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Sain lõpuks kleidi selga


Hei!

Pool päeva juba läbi.
Hommiku alustasin trenniga – õnneks oli Pilates Cardio Starter, et väga hull ei olnud. Aga juba sellega oli tükk tööd. No lihased nii valusad, et ei saa rinnahoidja paelugi kinni panna laugh See aga ainult näitab, et olin jõusaalis tubli, mitte ei teinud ligadi logadi, et ruttu lõppeks. õnneks homme trennivaba päev ja lasen kehal puhata.

Üks sünnipäev ka möödas. Kiidan ennast. Sõn kavaväliselt ühe lihapalli, paar pisikest kana tõkki ja paar leiva tükk (salati sees oli), muu oli kõõik vabavara. Isegi torti ei söönud. Võtsin lastega kolmepeale ühe tordiviilu teadmisega, et nad nagunii ei taha. Aga kahepeale õnneks sõid kõik ära, et ma ei saanud ampsugi võtta. Super ju. Nüüd veel õhtune sünnipäev. Õhtul läheb küll käest ära, aga pole hullu. Arvestanud sellega. Homme hommikul olen taas 100% kavas.

Aga sain siis täna lõpuks kleidi selga. Ilm oli ilus ja sobis meeleoluga hästi. Antud kleidi ostsin siis kolm-neli aastat tagasi mõttega, et varsti sobib mulle.. ja neli aastat kulus selleks, et enamvähems sobiks. Käib kah!

Päikest!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Väike vedru
36860 lugemist / 4 fänni
Minust

Tunnen, et on aeg hakata tervislikumalt elama.. Siis kaovad ka stressihormoonid ja tulevad asemele õnne omad :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Retseptivalik on super - võimalusi lihtsalt nii palju! Olen hakanud mitmekesisemalt sööma ja katsetama uusi asju/maitseid. Kõht saab korralikult täis. Ei teki tunnet nagu peaks ennast näljutama. Ning kindlasti toetusgrupp on suureks abiks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva