Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Sain lõpuks kleidi selga

Hei!

Pool päeva juba läbi.
Hommiku alustasin trenniga – õnneks oli Pilates Cardio Starter, et väga hull ei olnud. Aga juba sellega oli tükk tööd. No lihased nii valusad, et ei saa rinnahoidja paelugi kinni panna laugh See aga ainult näitab, et olin jõusaalis tubli, mitte ei teinud ligadi logadi, et ruttu lõppeks. õnneks homme trennivaba päev ja lasen kehal puhata.

Üks sünnipäev ka möödas. Kiidan ennast. Sõn kavaväliselt ühe lihapalli, paar pisikest kana tõkki ja paar leiva tükk (salati sees oli), muu oli kõõik vabavara. Isegi torti ei söönud. Võtsin lastega kolmepeale ühe tordiviilu teadmisega, et nad nagunii ei taha. Aga kahepeale õnneks sõid kõik ära, et ma ei saanud ampsugi võtta. Super ju. Nüüd veel õhtune sünnipäev. Õhtul läheb küll käest ära, aga pole hullu. Arvestanud sellega. Homme hommikul olen taas 100% kavas.

Aga sain siis täna lõpuks kleidi selga. Ilm oli ilus ja sobis meeleoluga hästi. Antud kleidi ostsin siis kolm-neli aastat tagasi mõttega, et varsti sobib mulle.. ja neli aastat kulus selleks, et enamvähems sobiks. Käib kah!

Päikest!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse