Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Pidasin päeva vastu

Hei!

Nii tahaks uuesti regulaarselt siin kirjutama hakata..aga nii kui lehe avan ja alustan trükkimist, kaovad justkui iseenesest kõik mõtted peast.
Eelmine aasta sai küllaltki tihti siia kirjutatud ja olgem ausad,see hoidis ikka päris mõnusalt rajal 🙂 

Tänane päev sai vähemalt kavas püsitud. Isegi hästi. Kuigi vägisi tahtis õhtul ikka metsa minna. No kuidas küll teised hakkama saavad ja jõuavad?? No mitte ei saa aru. Mul kaks lasteaia last, täiskohaga töö, suur elamine ja veel suurem aed… Mees nv-del ainult kodus. Ja lihtsalt ei jõua…. Ajab lihtsalt  stressi peale ja veel rohkem sööma. Vaja leida mingi muu lahend stressi leevendamiseks. Ja ostma taas tortillasid jms koju.. Et töölt tulles saaks kohe kiirelt miskit valmistada. Muidu peab jälle kuni poolteist tundi ootama et söök valmis saaks. Eelmine aasta täitsa toimis nii kui kiiresti valmiva staffi koju ära ostsin

Minu hommik ja lõuna tööjuures-all pildil. Kuna eile otsustasin tänasest tubliks hakata, siis kasutasin valmistoitu täna, et kavas saaks püsida. Polnud kodus eile miskit. Au ka kiitus ikka sellele süsteemile, et otse poest saab osta.  

Muidugi pean muutma oma toitumisharjumusi… Ja jälgima söömise aegu.. Et vahed väga pikaks/lühikeseks ei jääks. Hommikusööki pean varem sööma hakkama. Kuna ma armastan magada siis ärkan viimasrl minutil. Ruttu asjad kokku, lapsed riide ja aeda. Siis kui tööle jõuan joon kohvi ja söön oma hommiku võipsi. Aga siis juba pea 2 tundi ärkamisest möödas…. 

Aga ma parem praegu ka ära tudumaale. Uni pressib peale. Et homme siis verl parem päev tuleks

Päikest! Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse