137371 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Pidasin päeva vastu


Hei!

Nii tahaks uuesti regulaarselt siin kirjutama hakata..aga nii kui lehe avan ja alustan trükkimist, kaovad justkui iseenesest kõik mõtted peast.
Eelmine aasta sai küllaltki tihti siia kirjutatud ja olgem ausad,see hoidis ikka päris mõnusalt rajal 🙂 

Tänane päev sai vähemalt kavas püsitud. Isegi hästi. Kuigi vägisi tahtis õhtul ikka metsa minna. No kuidas küll teised hakkama saavad ja jõuavad?? No mitte ei saa aru. Mul kaks lasteaia last, täiskohaga töö, suur elamine ja veel suurem aed… Mees nv-del ainult kodus. Ja lihtsalt ei jõua…. Ajab lihtsalt  stressi peale ja veel rohkem sööma. Vaja leida mingi muu lahend stressi leevendamiseks. Ja ostma taas tortillasid jms koju.. Et töölt tulles saaks kohe kiirelt miskit valmistada. Muidu peab jälle kuni poolteist tundi ootama et söök valmis saaks. Eelmine aasta täitsa toimis nii kui kiiresti valmiva staffi koju ära ostsin

Minu hommik ja lõuna tööjuures-all pildil. Kuna eile otsustasin tänasest tubliks hakata, siis kasutasin valmistoitu täna, et kavas saaks püsida. Polnud kodus eile miskit. Au ka kiitus ikka sellele süsteemile, et otse poest saab osta.  

Muidugi pean muutma oma toitumisharjumusi… Ja jälgima söömise aegu.. Et vahed väga pikaks/lühikeseks ei jääks. Hommikusööki pean varem sööma hakkama. Kuna ma armastan magada siis ärkan viimasrl minutil. Ruttu asjad kokku, lapsed riide ja aeda. Siis kui tööle jõuan joon kohvi ja söön oma hommiku võipsi. Aga siis juba pea 2 tundi ärkamisest möödas…. 

Aga ma parem praegu ka ära tudumaale. Uni pressib peale. Et homme siis verl parem päev tuleks

Päikest! 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Väike vedru
36706 lugemist / 4 fänni
Minust

Tunnen, et on aeg hakata tervislikumalt elama.. Siis kaovad ka stressihormoonid ja tulevad asemele õnne omad :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Retseptivalik on super - võimalusi lihtsalt nii palju! Olen hakanud mitmekesisemalt sööma ja katsetama uusi asju/maitseid. Kõht saab korralikult täis. Ei teki tunnet nagu peaks ennast näljutama. Ning kindlasti toetusgrupp on suureks abiks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva