Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Õnnelikuma elu poole

Hei!

Taas üks ilus roheline päev. Ei mingit pattu ega miskit. Väga hästi.
Kaal küll langeb teo sammul, aga nagu emaga räägime – peaasi, et ei tõuse. Enam ei stressa ka selle kaalu pärast, hetkel tahan pigem trennile keskenduda. Ja kui toitumine paigas, küll siis see keha ka ükskord aru saab, et nüüd vist aeg veidi kaalu raputada. Päeviku joon jookseb ka pigem sealt ülevalt poolt sujuvalt kui alt poolt. Samas ku iga nädal 200gr läheb, siis aja jooksul saan ju ikka saledaks wink

Aga ema oli ka nii supper täna näha, ostis omale uue jaki, hästi ilusa, lõheroosa. Ja selga sobis valatult. Ja jube hästi temal ikka aru saada, et kilod on kadunud. Varsti peab temast ka tegema enne ja pärast pilte laugh Mul nii hea meel ja nina veits püsti ka.. mina ässitasin teda takka, et ta ka fitlapiga ühineks. Eks see andis indu juurde.

Eks sinna poole ma ikka püüdlen! Rõõmsa elu poole. Igatahes tunnen, et toimib, õnnehormoone ikka tunduvalt rohkem juba.

Täna siis oli trenni plaanis pilates (starter – ehk sisi õige tehnika õppimine). No tegin ära, veidi nagu sai ihu märjaks, aga tegin Heikki trenni ikkagi otsa, ei olnud tunnet, et saaks linnukese kusagile panna. Esimene nädal ongi rohkem see tehnika õppimine. Joga ka mingi päev, eks samale päevale planeerin ka rattasõidu.

Kuna mul iga päev(va siis 1 päev) erinevad trennid (kardioid ka ju erinevaid variante), siis ka lihased annavad korralikult tunda. Mõni päev rohkem teine päev jällegi vähem. Aga mingil määral on koguaeg tunda. Kuigi venitused on ka korralikud. Aga mulle meeldib see tunne, tean, et olen liigutanud ennast!

Tänane menüü läks totaalselt paigast (plaanitust), aga püsisin ikkagi kavas. Lõunaks ostsin kana-tatra (super variant! ei jõua ära kiita, nüüd ootame teisi variante ka) ja õhtuks proovisin ka soolase pannika ära (nälg tappis ja oli vaja miskit kiiret ja uut). Lastele tegin magusaid. Võib öeda, et teen teinekord veelgi.. kas nüüd üks lemmikumaid? ei, vist mitte. Aga kindlasti tahan veel teha.Vett pean ka veits rohkem järgine kord panema, väheke paksuke jäi. Aga see kohupiimavorm, mis paar päeva tagasi tegin,  vaikselt muutub küll lemmikuks. Iga päevaga järjest parem. Esimesel päeval nagu ei osanud miskit kosta.. aga  täna.. Super! Teen tavaliselt neli kogust korraga (et siis neli õhtut kooki süüa või mõnel hommikul), ei juhtu selle ajaga miskit,läheb ainult paremaks.

Aga olgu, homme jälle üks ilus päev

Päikest!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse