137214 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Nagu sada aastat ei oleks kirjutanud


Hei!

Olen mitu päeva juba tahtnud tulla ja blogi lahti võtta ning kirjutama hakata. Selline tunne nagu mitu kuud poleks kirjutanud, tegelikult kõigest 10 päeva.
Aga mida siin kirjutada, kui ikka kõik metsas?
Praegu alles suve algus, aga juba raske. Üritan küll koguaeg kavas olla, aga sisse tulevad ikka igasugused patustamised.
Trenni olen ikka üritanud stabiilselt teha. Pean rohkem südant ainult sinna trenni panema. Tunnen, olen seal ka alla hakanud andma.
Pean leidma selle motivatsiooi üles… aga kus sa leiad seda?? vaatad aknast välja, siis läheb see pisemgi lootus minema.
Samas võiks juba praegu ju rahul olla sellega, milline olen. Ei ole kõikse hullem ju. Pikkust 164 ja kaal 60. Aga enesetunne ei ole veel see. Mäletan aega, kui olin enda jaoks ideaalkaalus ja siis ma olin tõesti rahul endaga ja mulle meeldis lausa peeglisse vaadata. Vot seda tunnet tahan tagasi! Pean lihtsalt veidi rohkem vaeva nägema.

Alates esmaspäevast olen suutnud enamvähem kavas olla.
Eilne rikkus veitsa ära. Käisime väljasõidul ja seal siis ostsin mahlajäätist lastele. Pisem neiu ei olnud varem söönud seda ja ostsin talle ka.. võttis ampsu ja rohkem ei meeldinud. Teised siis "sundisid" mind sda ära sööma.. nibin nabin tahtsin juba minema visata, aga õnneks tuttav sõi minu eest ära.. Neiu siis tahtis vavlitopsi.. No ostsin selle, selle õnneks sõi enamvähem ära, aga lõpu ikkagi andis mulle, ah pistsin suhu. Ei tahtnud neid küsimusi ja tapvaid pilke, kui oleksin jäätise minema visanud.. Selle arvelt siis ma karaskile mett peale pannud, aga noh.. patt on patt.
Üleüldse oli õudne päev. Hommik algas juba pool 6, tänu sellele sain ruttu trenni ära teha, siis ruttu linna, auto parandusse, lastega jooksuga bussile ja siis väljasõidule Karilatsi. Vähemalt sai trenn tehtud!!

Üleeile sai ka ratast taas sõidetud. Väikesed süümekad olid ka. Sel kuul esimest korda sai käidud. Oli plaanis suurem ring. Minna teisele poole maanteed Kavastu poole.. Kusagil pidi olema mõis Mäksal. Mõtlesin teha "tunne oma koduvalda" pikem ring. Seal kandis pole veel kunagi käinud. A no mõned kilomeetrid said ära sõidetud, kui vaatasin, et pedaal hakkab jälle lahti tulema. No mitte ei julgenud kaugemale sõita.. pärast jaluta mitu mitu tundi tagasi koju ratas käe kõrval.
Tegin siis nö ümber kodu tiire.

Muidu olen ikka teinud kas siis Heikki trenne või pody projecti omasid. Ühte uut trenni proovisin ka.. Mingi mees tegi.. 15 mintsa hantlitega.. No oli tõsine jõutreening! Aga liiga kiire minu jaoks ja tehnika vajub liiga ruttu mul ära. Rihkem ei julge teha, teen muidu liiga endale. Aga kodus üksi trenni tehes on ka võimlik ligumärjaks saada!
Nagu ära lakutud lammas cool

Aga nüüdsest olen edaspidi küll tubli.
Meil facebookis üks oma väike motivatsiooonigrupp fitlapi omadel. See grupp on päris palju andnud juurde. Tähtsad küsimused saab fitlapi grupist ja oma edu nind suuremaid murehetki jagan siis omas väikses seltskonnas. Seal siis leppisime ühe neiuga kokku, et järgmine kolmapäev oleme mõlemad korralikus miinuses. Aitab naljast! Ja noo.. peab siis nii olema ka ju!

Päikest!

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Väike vedru
36641 lugemist / 4 fänni
Minust

Tunnen, et on aeg hakata tervislikumalt elama.. Siis kaovad ka stressihormoonid ja tulevad asemele õnne omad :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Retseptivalik on super - võimalusi lihtsalt nii palju! Olen hakanud mitmekesisemalt sööma ja katsetama uusi asju/maitseid. Kõht saab korralikult täis. Ei teki tunnet nagu peaks ennast näljutama. Ning kindlasti toetusgrupp on suureks abiks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva