137214 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Meeldetuletus iseendale


Hei!

Juba teist korda siinse aja jooksul tekib blogiga mingi kala ja kogu jutt kustub.
Kuna mul oli lisatud veel viis pilti, lisaks pikale jutule, siis viskab üle korra küll. Eriti see piltide ükshaaval lisamine ja suuruse muutmine tüütu. Aga mulle meeldib kui blogides ka pilte on. Huvtavam lugeda ja endalgi hea meelde tuletada.

Kokkuvõttes kaduma läinud postitusest võib öelda nii palju, et jaaninädal ei olnudki nii suur krahh kui sisimas kartsin. 23 läkski plaaipäraselt ja patustasina inult veiniga – mu oli kavas, kuid 24 läks aga metsa. Terve päev läks kavast mööda. Korralikku sööki ei olnud ja niksinäksi palju (õnneks olin autoga ja teiste utsitused jooma hakata ei läinud läbi, kuigi oli võimalus ka ööbida). Eile oli siis kallul juures 500 gr. Aga eks kolmap annab kõikse parema ülevaate.

Täna nüüd siis mingi kahtlane päev. Kaks päeva suutsin ilusasti kavas olla aga täna mingi lollakas näksimise isu pidevalt (tean, et tegelikult kõht täis). Suutsin juba patustada ka veidi. Aga alla ei anna. Homme ilusam päev. loodan, et see peavalu ka siis kadunud.

Trenni olen nüüd kolm päeva ka ilusasti teinud, ainult 24 jäi eelmine nädal vahele. Teistel päevadel olin tubli. Laupäeval tegin upper body trenni, pühapäeva hommikul tegin rattatiiru (a no õhku ju ei olnud üldse, mida hingata) ja täna siis tegin cardio+abs (body project uus video youtubes). Mingil päeval tahan katsetada nende teist uut videot (https://www.youtube.com/watch?v=OGnjEfIs0c8 ). Aga see võtab suurt tahtejõudu just sellele videole press play vajutada laugh Aga annan siin lubaduse – see nädal proovin ära Kaua ma ikka edasi lükkan. Tavaliselt siin suurelt lubades üldjuhul olen ikka teinud ka nii…

Midagi muud nagu uudiseid kirja pole panna…
Ehk vaid meeldetuletust endale: Ma ei muutnud oma elustiili ja harjumusi kellegi teise jaoks, vaid iseenda jaoks! Et tunda end tervemana, ilusamana ja õnnelikumana! Ja ma püüdlen hoolega selle suunas ja jätkan oma teekonda. (Sain taaskord mõnitusi toitumise teemal)

Aga ma ei saa ikka teisti..
Siin mõned pildid jaanidest.

   

Minu maasud ja lilled

  

Päikest!
 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Väike vedru
36644 lugemist / 4 fänni
Minust

Tunnen, et on aeg hakata tervislikumalt elama.. Siis kaovad ka stressihormoonid ja tulevad asemele õnne omad :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Retseptivalik on super - võimalusi lihtsalt nii palju! Olen hakanud mitmekesisemalt sööma ja katsetama uusi asju/maitseid. Kõht saab korralikult täis. Ei teki tunnet nagu peaks ennast näljutama. Ning kindlasti toetusgrupp on suureks abiks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva