137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Lubadus sai täidetud


Hei!

Eelmises postituses suure suuga lubasin, et teen Body Projecti uue video läbi (http://www.youtube.com/watch?v=OGnjEfIs0c8). Kutsuvad seda danger zone´ks . Ja eks ta parasjagu on ka! Siiamaani korralikult keha võbiseb. Paar korda kuus peaks ikka läbi tegema seda. Saab korraliku tunde kätte. Tegelikult on mul nende dvd-e pealt paar cardio treeninngut ka veel läbimata. Peaks selle nüüd järgmisel nädalal ette võtma. Pilatese ja jooga omasid ma siiski ei teinud läbi. tean, et need head vajalikud treeningud kehale, aga no mitte ei meeldi selline uinamuina ternn. Just jõutrennid koos kardioga on super lahendus! (pildil pärast tänast hommikut)

Üldjuhul see jaanijärgne nädal on olnud nii ja naa. Olen ikka üritanud kavas püsida, vahepeal on tulnud sisse väikeseid patukaid. Kaal püsib ka ikka seal 58-59 vahel. Nii tahaks juba seda 57 ära näha, siis võib rahul olla!

Söögi poole pealt midagi uut ei ole katsetanud. Tuletasin vanu roogasid meelde. Muidu koguaeg võtan üleval poolt uuemaid retsepte ja allapoole enam väga ei keri. A mingipäev hakkasin neid retsepte vaatama. Ja no järgmiseks nädalaks jääb päevi väheseks. Nii mitmed road tulid meelde, mida kindlasti proovida tahaks. Salateid tahan teha – nii oa oma kui ka makaroni, kartulivorm on plaanis ja olid veel mõned.

Kui ma kunagi ammu alustasin ftlapitamist, siis ma olin ka hämmingus, et kuidas raha küll nii palju läheb. Ei saanud aru, mismoodi ta odavam tuleb… aga ajaga igasugused nipid ka poes selgeks saanud ja palju asju saab soodukaga varutud (kaks pakki makarone kestab mul ikka meeletult kaua, poolt kilo mandlijahu kasutan aasta jms), et kokkuvõttes tuleb kogu see süsteem ikka päris odav. Eks ma muidugi valin odavamaid retsepte kaa.. Kala söön ainult heeringat, sest muud ma kuidagi ei raatsi süüa ning mõned korrad kuus ostan veidi kallimat liha (nt suitsukana). Ja kuna mul läheb toitudele nädalas pea 2-3 resti mune (uskumatu!), siis need prismas ka odavad praegu ni et pole hullu. Täitsa õudne kui sõtuv ma ikka muandest olen. Vot on asi, mis mul kindlasti peab külmkapis olema! miskit ikka nendest kokku teeb. Kasvõi keedetud muna puuviljaga, mis pea igaõühtune lemmik olnud – maasikaid ju tahan süüa (tänu milllele mul käsi vist ka kärnas – allergia välja löönud). Samuti teen nädalas üks või kaks korda kooki (4x kogus), siis sinna ka ju läheb juba korralik kogus mune.

Täna sünnippäevale minek. Kuna ma sain jaanitule ilusaasti üle elatud, siis annan ka täna endast parima, et tänast trenni mitte ära nullida. Võib oaal läheks üldse autgoga kohale… või ostan ühe veini ja mullivee kaasa… mõtlen veel. Toiduga üritan ka end tagasi hoida.

Seniks aga…

Päikest!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Väike vedru
36787 lugemist / 4 fänni
Minust

Tunnen, et on aeg hakata tervislikumalt elama.. Siis kaovad ka stressihormoonid ja tulevad asemele õnne omad :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Retseptivalik on super - võimalusi lihtsalt nii palju! Olen hakanud mitmekesisemalt sööma ja katsetama uusi asju/maitseid. Kõht saab korralikult täis. Ei teki tunnet nagu peaks ennast näljutama. Ning kindlasti toetusgrupp on suureks abiks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva