Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kõik ei olegi alati nii ilus

Hei!

Olen veidi õnnetu.
Kõik ei lähe alati nii nagu planeeritud. Ajan kõik sooja ilma, jamade, tööotsingute süüks. Stressisöödik nagu ma olen!

Nüüd pea igapäev millegagi patustanud. Väikeste asjadega, aga eks see mõjub kokkuvõttes ka kaalule.
Täna õhtul ja homme õhtul taas patustamised ees. Mõtlesigi, et "löön käega" korraks ja ei põe nii palju. Süümekad kõige hullemad. Hommik ja päev ilusasti 100% kavas olud, õhtuti lihtsalt läheb nässu… ja las ta siis läheb. Alates pühapäevast saan taas 100% kavas olla. Ja kui kaal tagasi 6 ette võtab, pole hullu, saan ta uuesti alla! Oma eesmäärgi 57 saan ikka nii ehk naa kätte, kui mitte enne siis sügiseks ikka. Või tegelikult ideaalis oleks ju suurepärane, kui sügiseks ma ikka tänases kaalus oleks… suvi ju tulemas. Peaasi, et üle 60 enam ei läheks!

Ja isegi kui toitumine 75% kavas.. üritan siiski trenni korralikult teha.
Eile sai suuremate raskustega trenni tehtud(Body Projecti upper body) ja vist selg sai kusagile liiga. Täna valutab kahtlaselt. Ei julge igaks juhuks täna trenni teha.. mis omakorda tõi taas nukra tuju peale..Vaatan päeva peale, ehk mingisuguse kergema trenni julgen teha.

See nädal üldse selline kahtlane olnud. Ei hakka ette lugemagi, mis kõik on.. pole kõigile vajalik info. Aga üks suurimaid matse on see, et kaev läks katki! õigemini pump. Masendav! Ostsin paar puhast kanistrit, et puhast vett juua saaks… aga nõude pesu? toon siis saunast vett, seal veel veidi on. Ja see kuumus.. lilled, maasikad- kõik tahavad ju juua..  kastsin siis üle tunni aja neid. Käsin tiigist vett võtmas, see meil sauna ees. Õnneks nv-l mees koju. Siis peaks uue pumba kaevu saama ja hüdrofori majja. No loodame, et läheb õnneks! Võimalik, et selle vee tassimisega olengi seljale liiga teinud.

Aga muidu veidi blogidest.
No neid ikka nii palju, et ammu ei suuda järg pidada kes kus mida..
Lemmikud on silma ikka jäänud. Aga ka neil tihti uued postitused.. peabki osad veel lemmikuks lisama, siis kergem jälgida.
Motivatsiooni annavad küll ikka juurde ja teevad korralikult kadedaks ka (eriti Kerli oma)  laughsamas annavad lohutust.

Päikest kõigile!

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse