137740 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kanname kleiti/lastekaitsepäev


Hei!… jälle..

Tean, et tegin täna juba ühe postituse, kuid pean oma rõõmu jagama.
Käisin siis koduküla lastekaitsepäeval. Oli algul plaan panna püksid, aga siis kullakallis facebook tuletas meelde, et täna ju kanname keliti päev. Tuuseldasin siis kapis ja otsisin kleiti.. olen neid ikka varunud lootuses, et ehk varsti lähevad selga.
ja üks sinistest kleitidest läkski ilusasti selga.. isegi see kõht ei punnitanud nii väga ette. Oh seda rõõmu, ego kohe tõstatas pead. (ausalt, ma pole tegelikult eneseimetleja!) Ja päev oligi korras ( a no siiski sai patustatud – sõin lapse jäätise ära, pluss mõned kommid ja rukkiivahvlit.. aga ei miskit, pea püsti ja jõudsal sammul edasi. Homme 100% kavas!).

Peabki hakkama kappi sorteerima ja kõik vähegi suuremaks jäänud riided ära likvideerima. Siis ei tohi tagasi paksuks enam minna… pole ju riideid siis, mida selga panna! Kardangi kõige enam seda jojotamist. Kui peakski kaalu kätte saama, siis kindlasti üritan ka seda säilitada. Ei tohi siiski lõdvaks lasta.

Aga ilusat lastekaitsepäeva ning kanname ikka kleiti ka teistel päevadel!smiley


Päikest!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Väike vedru
36861 lugemist / 4 fänni
Minust

Tunnen, et on aeg hakata tervislikumalt elama.. Siis kaovad ka stressihormoonid ja tulevad asemele õnne omad :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Retseptivalik on super - võimalusi lihtsalt nii palju! Olen hakanud mitmekesisemalt sööma ja katsetama uusi asju/maitseid. Kõht saab korralikult täis. Ei teki tunnet nagu peaks ennast näljutama. Ning kindlasti toetusgrupp on suureks abiks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva