Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kanname kleiti/lastekaitsepäev

Hei!… jälle..

Tean, et tegin täna juba ühe postituse, kuid pean oma rõõmu jagama.
Käisin siis koduküla lastekaitsepäeval. Oli algul plaan panna püksid, aga siis kullakallis facebook tuletas meelde, et täna ju kanname keliti päev. Tuuseldasin siis kapis ja otsisin kleiti.. olen neid ikka varunud lootuses, et ehk varsti lähevad selga.
ja üks sinistest kleitidest läkski ilusasti selga.. isegi see kõht ei punnitanud nii väga ette. Oh seda rõõmu, ego kohe tõstatas pead. (ausalt, ma pole tegelikult eneseimetleja!) Ja päev oligi korras ( a no siiski sai patustatud – sõin lapse jäätise ära, pluss mõned kommid ja rukkiivahvlit.. aga ei miskit, pea püsti ja jõudsal sammul edasi. Homme 100% kavas!).

Peabki hakkama kappi sorteerima ja kõik vähegi suuremaks jäänud riided ära likvideerima. Siis ei tohi tagasi paksuks enam minna… pole ju riideid siis, mida selga panna! Kardangi kõige enam seda jojotamist. Kui peakski kaalu kätte saama, siis kindlasti üritan ka seda säilitada. Ei tohi siiski lõdvaks lasta.

Aga ilusat lastekaitsepäeva ning kanname ikka kleiti ka teistel päevadel!smiley


Päikest!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse