120349 kasutajat 506 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

bloha-bloha – halb on olla!


Hei!

Pookisime ka perega mingi lollaka viiruse omale kaela. Nüüd juba nädal kodused – üksteise võidu haiged. Mul endal juba kolmandat päeva sees keerab, õnneks ainult ühel päeval oksendasin, kahel päeval nüüd lihtsalt kõht muliseb ja peab vetsus tihti käima.. mitte ei paista sellel paha olemisel lõppu. Ja nooremal neiul paistab, et lisaks okseviirusele on ka mingi hingamisteede viirus kallal. Nüüd köha ja nohu ka lisandunud, homme lähme külastame arsti. Oi see praegune haiguste aeg ikka viskab üle küll.

Lihtsalt kahju, kuna ma sain juba tagasi rajale, enesekindlus oli juba tagasi ning motivatsioon suur. Nüüd hirm, kuidas see lollakas viirus sellele kõigele mõjub. Ei ole ju hea, kui vähem süüa. Aga samas väga ei tohi ka stressata, muidu ei lähegi olemine paremaks. Joon palju kummeliteed ja üritan süüa seda, mis sisse läheb. Ning loodan, et see suur motivatsioonituhin ka kusagile ei kao

Igatahes hoian oma meeleolu üleval ja postitan oma jaanuari. Jah, toitumine ikka täitsa punane.. aga mõtleme psitiivselt – rohelist on rohkem laugh Ja eks ma olen iga patu ka kirja pannud, mitte läbi sõrmede vaadanud. Vähemalt trenni kohta ei saa miksit paha öelda. Mõnel päeval tugevam treening, teisel jälle veidi rahulikumalt, aga tehtud on siiski. Ja alati olen jätnud vähemalt ühe päeva vabaks, et lasta kehal puhata/taastuda.. No sel nädalal kahjuks neid päevi tuleb rohkem frown

Ja nagu ma varasemas postituses hõikasin, siis ostsin ju omale motivatsiooni ka juurde ehk siis raamatu magausaga kaalust alla. Ja sai ka kohe esimene retsept proovitud. Sellest koogist jätkus mulle viieks ja pooleks hommikuks. Ütleme nii, et kaks esimest päeva oli väga hea.. aga siis see okseviirus vist rikkus mul selle koogi isu kahjuks ära. Loodetavasti tuleb isu tagasi.. üks tükike veel ootab homset angel Pühapäeval katsetan siis järgmist kooki: rukkileiva -mustikakooki. Näeb ilus välja küll. Ja kuna ma olen ka varem saanud rukkileivakooki ja mulle väga meeldis, siis loodetavasti ka see maitseb hästi.

(Peedi-šokokook)

Hetkel ma siis loodan, et homme on juba parem päev ja tervis juba tip top. Räägivad küll ju et see lollakas viisrus kestabki 2-3 päeva. Noo loodame!

Päikest!

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Väike vedru
29319 lugemist / 4 fänni
Minust

Tunnen, et on aeg hakata tervislikumalt elama.. Siis kaovad ka stressihormoonid ja tulevad asemele õnne omad :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Retseptivalik on super - võimalusi lihtsalt nii palju! Olen hakanud mitmekesisemalt sööma ja katsetama uusi asju/maitseid. Kõht saab korralikult täis. Ei teki tunnet nagu peaks ennast näljutama. Ning kindlasti toetusgrupp on suureks abiks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva