95773 kasutajat 426 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Ursula on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.
Hellohei!
16.02.2017

Niisiis..

Minu nimi on Ursula ja olen siin täitsa uus 🙂 kava soetasin juba ca nädal tagasi aga jälgima hakkasin seda alles eilsest sest olin puhkusel Tais ja seal on ikka äärmiselt keeruline järgida kava 😁. Sain vaid analüüsida ja lapata retsepte ( uskumatult suur valik, kiidan tegijaid!! 😉)

Igaljuhul eilne päev läks hästi ja lausa nii hâsti et hilisõhtuse snäkini ma ei jõudnudki, eks ilmselt seetõttu,et ajavahe Taiga on 5h ja õhtul kell 7 tabab selline karuuni, et kukud jalalt ☺. Teisalt ka kõht oli nii pikalt täis.

hoolega pildistasin oma toite ka, aga paistab et piltide üleslaadimine on üks keerukas protsess, eks saab natuke nikerdada 😊

Hommik oli selline : 

 

 

Lõuna oli selline: 

 

 

Õhtusôök selline : 

Retseptivalik on hämmastav ja nii raske on valikut teha, sest tahaks ju kõiki asju kohe proovida 😁 Eriti meeldib mulle see, et kavaga sain liita oma pere ja toidud on täpselt sellised, mida kõik sööksid. 

Fitlapini jõudsin läbi oma sõprade, kes on väga edukalt siin toimetanud, ühel uhkemad tulemused kui teisel. 👍 Ja põhiline on see, et keegi neist ei võta seda kui lühiajalist projekti kaalulangetuseks vaid kui tervislikku elustiili.

Kuna olen suur koogi ja küpsetiste fänn, siis meeldiva üllatusena leidsin siit palju huvitavaid retsepte mida kohe nädalavahetusel ka katsetada plaanin ja muidugi kui kellegil on mõni hea retsept jagada , siis ootan heameelega.

Treeningkavadeni pole ma veel jõudnud aga  jooksukava proovin ära kindlasti, ilmselt siis kui õues tiba soemaks läheb. Siinkohal ootaks ka soovitusi, milline app võiks intervalljooksuks hea olla? Proovinud olen gymbossi aga miskipärast see ei   toiminud nii nagu vaja. Seega olen uue api otsingul.

eesmärkidest nii palju, et plaanin maha raputada oma 10 lisakilo mis mul aastaga juurde kogunenud on, näis kuidas see õnnestub 😁

Igaljuhul üritan nii palju kui vähegi aega leian oma kiires elutempos postitada( töö-pere-töö-pere) siia uusi postitusi oma rõõmude ja murede kohta oma uuel teekonnal.

Päikest kõigile ja varsti juba varsti uued postitused 🙂

 

Ursula on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.