136963 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Viielise tagasitulek :P


Tere taas!

Me nüüd kolisime linna tagasi ja seega on jälle võimalik blogi pidada ja tuima järjekindlusega kavas püsida laugh Tuim järjekindlus on minu puhul ainuvõimalik kaalu langetamise viis. Olen juba kord selline kas kõik või mitte midagi tüüp ja kuna mul 37 aastat pole õnnestunud seda muuta siis oleks ehk aeg viimaks leppida, et nii on ja sellistes oludes edasi minna. Ehk siis kui mind absoluutselt ei kõiguta külmikus seisev poolik kohupiima-vaarikatort, mille Karl 1. septembri õhtul koju tõi ja millest ma ampsugi pole söönud, siis olen südamerahus sama kõigutamatu edasi, sest ma kindlalt tean, et kui ma sealt naaaaaatukenegi maitsen, järgneb sellele terve koogi pintslisse pistmine. Ja kuna esimesel septembril alustasin taas kava jälgimist peale mõnusat suvevaheaega kui ikka iga päev sai kommi ja jäätist ja mida käike veel söödud, siis tundus kohe eriliselt tobe õhtul kogu eelnev päev ära rikkuda. Nii et see tort seisab meil seal nüüd nii kaua kui keegi on nõus seda edasi sööma või siis tuleb tort juba minema visata. Ka teine september oli 100% kavas ja oma silmaklappe ja tahtejõudu hoian enda ligi nüüd nii kaua kui 75 kg ees on yes Täna hommikul oli kaalunumber 81,1 kg ja seega minu eesmärk enam mägede taga ei olegi. Praegu oleme lastega koos täiesti haiged ka ja seega lükkub minu jooksuplaaniga jätkamine veel natuke edasi. Tundub, et viirusega maadeldes ei ole mõistlik keha veelgi enam koormata. Ja noh, ega ma ise ka köhides ja tatistades kõige paremas jooksumeeleolus ei ole cheeky

Kustutasin oma kaalugraafikult enamuse tulemusi ära ja jätsin alles ainult reedesed kaalud ja siis terve augustikuu vähesed numbrid ka. Muidu tuli neid täpikesi juba nii tihedalt, et ei saanud miskit sealt aru. Aga pilt mulle iseenesest meeldib heart

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Tuula Voites
75425 lugemist / 51 fänni
Minust

Olen võrratu ja imeline naine ning hetkel veedan oma aega peamiselt kahe poisipõnni seltsis. Seega teen päevast päeva just seda mida üks lastega kodus olev ema ikka teeb :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Ma olen nii tohutus vaimustuses Fitlap.ee geniaalsusest ja lihtsusest ja paindlikkusest ja võimalustest, et ma olen suuteline seda kõrgelt tornist hüüdma kogu maailmale. See on päriselt ka üks parimatest asjadest, mis minu ellu on sattunud ja ma olen siiralt tänulik Fitlap.ee loojatele, et olete nii armsalt ja toetavalt võtnuks nõuks aidata inimestel olla just sellised nagu nad ise olla tahavad :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva