140798 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Vahekokkuvõte – nädal 3


Kolm nädalat sajaprotsendilist kava täitmist on mind kokku 5.7 kg kergemaks teinud 🙂 Nägin ka kuuekilose kaalulanguse ära ent keha on ikka nii palju tark, et enam ei luba suure hooga kaalul langeda. Viimase nädalaga olen täpselt kilo kergemaks saanud. Süüa teha enam muud moodi ei oskagi, kui kava järgi. Kui varasemalt ikka mõtlesin ja nuputasin, et mida ja kuidas, siis kogu see mõttetöö on minu eest superhästi ära tehtud. Juba mõnda aega on mulle väga meeldinud süüa teha ja filapiga ei pea ma sellest sugugi loobuma, otse vastupidi, proovin valmistada toite, mille peale poleks eladeski osanud tulla. Näiteks kana-mango kaste keedukartulitega! No peale vaadates tundus täielik ulme ja kui viimaks valmis sai, viis lihtsalt keele alla. peale seda õhtusööki otsustasin igatahes enam mitte kahelda fitlapi retseptides ja järjest julgemini olen valmis kõike proovima.

Eile tõin koju kasti jäätist, ahvatlus missugune, eksole 🙂 Õhtul närisin rediseid ja põhimõtteliselt keeldusin jäätisele mõtlemast. Õnneks jäin täitsa kogemata ka koos lastega magama ja öösel on uni ikka kõige parem ja nii ma ilma maiustamata päeva õhtusse saatsingi. Pean tunnistama, et hommikul olin endaga ikka väga rahul. Kusjuures päeval ei olegi üldse keeruline suhkrust loobuda, ent õhtul hakkab aju jälle kuidagi ära kruttima. Siiani on igatahes kõik kenasti läinud ja usun, et ühel ilusal päeval ei kummita need ahvatlused mind ka enam. kahjuks ei mäleta, mitu päeva see nüüd täpselt aega võttis, et harjumus tekiks, oli see 21 või 28 või sootuks midagi suuremat… Loodan sellele, et suudan harjumuse tekkimiseni vastu pidada ja siis juba palju kergemalt edasi minna. Enesetunne on igatahes väga hea ja kaal langeb ja ma väga väga tahan ennast korda saada. Kui see juhtub juba juuli alguses, nagu kava väidab, siis sinna on ju tõeliselt vähe aega minna. Eriti seetõttu, et igasugu tähtpäevi on tee peal ees – beebi pooleaasta sünnipäev, Eesti sünnipäev, põnni sünnipäev, mehe vanemate pulmaaastapäev, meheõe sünnipäev, mehe sünnipäev, minu sünnipäev, esimese poja põhikooli lõpetamine ja jaanipäev. Igasugu toredaid põhjuseid heade inimestega koku saada ja head-paremat süüa 😛

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Tuula Voites
78883 lugemist / 51 fänni
Minust

Olen võrratu ja imeline naine ning hetkel veedan oma aega peamiselt kahe poisipõnni seltsis. Seega teen päevast päeva just seda mida üks lastega kodus olev ema ikka teeb :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Ma olen nii tohutus vaimustuses Fitlap.ee geniaalsusest ja lihtsusest ja paindlikkusest ja võimalustest, et ma olen suuteline seda kõrgelt tornist hüüdma kogu maailmale. See on päriselt ka üks parimatest asjadest, mis minu ellu on sattunud ja ma olen siiralt tänulik Fitlap.ee loojatele, et olete nii armsalt ja toetavalt võtnuks nõuks aidata inimestel olla just sellised nagu nad ise olla tahavad :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom