Vahekokkuvõte – nädal 3

Kolm nädalat sajaprotsendilist kava täitmist on mind kokku 5.7 kg kergemaks teinud 🙂 Nägin ka kuuekilose kaalulanguse ära ent keha on ikka nii palju tark, et enam ei luba suure hooga kaalul langeda. Viimase nädalaga olen täpselt kilo kergemaks saanud. Süüa teha enam muud moodi ei oskagi, kui kava järgi. Kui varasemalt ikka mõtlesin ja nuputasin, et mida ja kuidas, siis kogu see mõttetöö on minu eest superhästi ära tehtud. Juba mõnda aega on mulle väga meeldinud süüa teha ja filapiga ei pea ma sellest sugugi loobuma, otse vastupidi, proovin valmistada toite, mille peale poleks eladeski osanud tulla. Näiteks kana-mango kaste keedukartulitega! No peale vaadates tundus täielik ulme ja kui viimaks valmis sai, viis lihtsalt keele alla. peale seda õhtusööki otsustasin igatahes enam mitte kahelda fitlapi retseptides ja järjest julgemini olen valmis kõike proovima.

Eile tõin koju kasti jäätist, ahvatlus missugune, eksole 🙂 Õhtul närisin rediseid ja põhimõtteliselt keeldusin jäätisele mõtlemast. Õnneks jäin täitsa kogemata ka koos lastega magama ja öösel on uni ikka kõige parem ja nii ma ilma maiustamata päeva õhtusse saatsingi. Pean tunnistama, et hommikul olin endaga ikka väga rahul. Kusjuures päeval ei olegi üldse keeruline suhkrust loobuda, ent õhtul hakkab aju jälle kuidagi ära kruttima. Siiani on igatahes kõik kenasti läinud ja usun, et ühel ilusal päeval ei kummita need ahvatlused mind ka enam. kahjuks ei mäleta, mitu päeva see nüüd täpselt aega võttis, et harjumus tekiks, oli see 21 või 28 või sootuks midagi suuremat… Loodan sellele, et suudan harjumuse tekkimiseni vastu pidada ja siis juba palju kergemalt edasi minna. Enesetunne on igatahes väga hea ja kaal langeb ja ma väga väga tahan ennast korda saada. Kui see juhtub juba juuli alguses, nagu kava väidab, siis sinna on ju tõeliselt vähe aega minna. Eriti seetõttu, et igasugu tähtpäevi on tee peal ees – beebi pooleaasta sünnipäev, Eesti sünnipäev, põnni sünnipäev, mehe vanemate pulmaaastapäev, meheõe sünnipäev, mehe sünnipäev, minu sünnipäev, esimese poja põhikooli lõpetamine ja jaanipäev. Igasugu toredaid põhjuseid heade inimestega koku saada ja head-paremat süüa 😛


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse