91625 kasutajat 426 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Tuula Voites on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.
Vahekokkuvõte – nädal 2
10.02.2017

Teine nädal sai ka märkamatult otsa ning kaasa tõi see endaga 1,7 kg kaalukaotust 🙂 Kokku olen maha söönud juba 4,7 kg ja see tähendab, et veerand seatud eesmärgist on juba saavutatud.

Esimest korda näen kaalulangetuse taga ka sootuks suuremat pilti kui lihtsalt "tahan saada peenikeseks, et siis vanaviisi edasi süüa" eesmärki. Kindlasti aitab tohutult kaasa ka asjaolu, et ma ei ole oma teekonnal üksi. Mees on just täpselt nii võrratu, et sööb minu ja lastega sama toitu ja on ka väga rahul. Ja seda ma ei väsi vist ka ealeski kordamast kui lasptesõbralik kogu fitlapi kontseptsioon on. Kui varemalt oli nii, et ootasime pikisilmi põnni magama jäämist, et sis maiustused kapist välja otsida ja muudkui pugida, siis nüüd maiustame terve perega õhtul teleka ees oma hilisõhtust einet ja ei mingit salaja söömist enam. Ka meie ülejäänud toidukorrad on liikunud voosist ja elutoa diivanilt kööki – suure ja ilusa laua taha, mis on kaetud ja toit nii ilus, et lausa rõõm on vaadata. Täiesti liialdamata võin öelda, et nii hästi, kui viimased kaks nädalat, ei ole meie pere veel kunagi söönud. Õnneks on mulle väga meeldinud süüa teha ja fitlapi retseptidega on see nüüd lihtsalt kordades mugavamaks tehtud. Menüü planeerimine on juba täitsa käpas. Proovin iga päev ikka midagi uut valmistada ja retseptibaas on õnneks külluslik. ostunimekiri tundub esmapilgul pikk aga kui poes ostuarve täitsa mõistlikuks jääb, siis on rõõm ikka suur. Kui esmalt vaatasin, et mis mõttes nii palju liha ja oi kui palju raha sellele kulub siis nüüd enam sellega oma pead ei vaeva, sest varasemalt sõime veelgi suurema summa eest iga päev paki juustu ja paki võid ja pätsi leiba ja üldse ei kobisenud, et oi kui kallis. Kõik on seega suhteline ja praegune olukord mulle väga meeldib. Energiat on rohkem, teotahet ka. Suhtun kõigesse ja kõigisse kordades paremini, kui varem, sest suhtun endasse miljon korda paremini kui varem 😉

Nii, et kui alguses oli väga raske olla nii ilus, siis kordades kergem on veelgi ilusam olla 😉

Tuula Voites on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.