140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Vahekokkuvõte – nädal 2


Teine nädal sai ka märkamatult otsa ning kaasa tõi see endaga 1,7 kg kaalukaotust 🙂 Kokku olen maha söönud juba 4,7 kg ja see tähendab, et veerand seatud eesmärgist on juba saavutatud.

Esimest korda näen kaalulangetuse taga ka sootuks suuremat pilti kui lihtsalt "tahan saada peenikeseks, et siis vanaviisi edasi süüa" eesmärki. Kindlasti aitab tohutult kaasa ka asjaolu, et ma ei ole oma teekonnal üksi. Mees on just täpselt nii võrratu, et sööb minu ja lastega sama toitu ja on ka väga rahul. Ja seda ma ei väsi vist ka ealeski kordamast kui lasptesõbralik kogu fitlapi kontseptsioon on. Kui varemalt oli nii, et ootasime pikisilmi põnni magama jäämist, et sis maiustused kapist välja otsida ja muudkui pugida, siis nüüd maiustame terve perega õhtul teleka ees oma hilisõhtust einet ja ei mingit salaja söömist enam. Ka meie ülejäänud toidukorrad on liikunud voosist ja elutoa diivanilt kööki – suure ja ilusa laua taha, mis on kaetud ja toit nii ilus, et lausa rõõm on vaadata. Täiesti liialdamata võin öelda, et nii hästi, kui viimased kaks nädalat, ei ole meie pere veel kunagi söönud. Õnneks on mulle väga meeldinud süüa teha ja fitlapi retseptidega on see nüüd lihtsalt kordades mugavamaks tehtud. Menüü planeerimine on juba täitsa käpas. Proovin iga päev ikka midagi uut valmistada ja retseptibaas on õnneks külluslik. ostunimekiri tundub esmapilgul pikk aga kui poes ostuarve täitsa mõistlikuks jääb, siis on rõõm ikka suur. Kui esmalt vaatasin, et mis mõttes nii palju liha ja oi kui palju raha sellele kulub siis nüüd enam sellega oma pead ei vaeva, sest varasemalt sõime veelgi suurema summa eest iga päev paki juustu ja paki võid ja pätsi leiba ja üldse ei kobisenud, et oi kui kallis. Kõik on seega suhteline ja praegune olukord mulle väga meeldib. Energiat on rohkem, teotahet ka. Suhtun kõigesse ja kõigisse kordades paremini, kui varem, sest suhtun endasse miljon korda paremini kui varem 😉

Nii, et kui alguses oli väga raske olla nii ilus, siis kordades kergem on veelgi ilusam olla 😉

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Tuula Voites
78898 lugemist / 51 fänni
Minust

Olen võrratu ja imeline naine ning hetkel veedan oma aega peamiselt kahe poisipõnni seltsis. Seega teen päevast päeva just seda mida üks lastega kodus olev ema ikka teeb :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Ma olen nii tohutus vaimustuses Fitlap.ee geniaalsusest ja lihtsusest ja paindlikkusest ja võimalustest, et ma olen suuteline seda kõrgelt tornist hüüdma kogu maailmale. See on päriselt ka üks parimatest asjadest, mis minu ellu on sattunud ja ma olen siiralt tänulik Fitlap.ee loojatele, et olete nii armsalt ja toetavalt võtnuks nõuks aidata inimestel olla just sellised nagu nad ise olla tahavad :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom